جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 14 می 2021 | 02:52 ق.ظ
در قالب پویش «فرزندان انقلاب» صورت گرفت؛

کمک مستقیم دانش‌آموزان اردبیل برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد

کمک مستقیم دانش‌آموزان اردبیل برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد اردبیل – رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: تعدادی از دانش‌آموزان استان اردبیل در اقدامی خودجوش نسبت به کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در قالب پویش «فرزندان انقلاب» اقدام کردند.

ناصر عتباتی در این باره اظهار کرد: شروع این کار که نشأت گرفته از حس نوع دوستی و انسان دوستانه است، صرفنظر از مبالغ اهدایی، کار بسیار ارزشمندی است لذا مسلماً استمرار و تداوم اینگونه اقدامات شایسته مطمئناً به حرکت ملی تبدیل خواهد شد.

وی با قدرانی از مدیریت آموزش و پرورش استان و معلمان و مربیان آموزشی و تربیتی گفت: مسلماً تقویت نگاه متعهدانه و مسئولانه در بین دانش آموزان کار بسیار قابل تحسین است که آینده‌ای درخشان توأم با روحیه انقلابی و تربیت اسلامی را در بین دانش آموزان و نسل‌های آینده رقم خواهد زد.

رئیس کل دادگستری استان ضمن توصیه به دانش آموزان در جدیت در تحصیل و آموزش اضافه کرد: روحیه جهادی و انقلابی مثل گوهری درخشان در وجود دانش آموزان ایران در ادوار مختلف وجود داشته و نمود آن در زمان جنگ تحمیلی و سپس در دوره‌های پس از آن در حرکت‌های اجتماعی و پیشرفت‌های علمی مشهود بوده است.

وی یادآور شد: «پویش فرزندان انقلاب» در کمک به آزاد سازی زندانیان مالی و جرائم غیر عمد عاملی بسیار مهم برای ترویج و گسترش افزایش کمک‌های مالی مردم و خیرین به ستاد دیه استان خواهد بود.

کد خبر : 18731

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس