جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 می 2021 | 17:36 ب.ظ
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل:

فهرست اولیه کاندیداهای شورای ائتلاف در اردبیل مشخص شد

فهرست اولیه کاندیداهای شورای ائتلاف در اردبیل مشخص شد دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: پس از بررسی وضعیت داوطلبان ثبت نام کننده در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل، فهرست ۳۳ نفره کاندیداهای شورای ائتلاف در شهر اردبیل مشخص شد.

میرفخرالدین زاهد اظهار داشت: پس از تدوین معیارها و شاخص‌های مدنظر شورای ائتلاف و ثبت نام داوطلبان عضویت در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ، کارگروه تخصصی انتخابات شورای ائتلاف اسامی ۳۳ نفر از داوطلبان را جهت بررسی و قرار گرفتن در لیست نهایی و مشخص کرد.
وی با بیان اینکه ۵۲ داوطلب از سوی گروه‌ها و احزاب سیاسی، جریانات اجتماعی و فرهنگی و شخصیت‌های فعال جبهه انقلاب جهت قرار گرفتن در لیست شورای ائتلاف معرفی شده بودند اظهار داشت: کارگروه تخصصی براساس شاخص ها، سه برابر ظرفیت اعضای شورای شهر اردبیل داوطلب را مشخص کرد تا پس از اخذ نظر کمیته سیاسی و شورای ائتلاف استان، مسیر و نحوه رسیدن به فهرست نهایی ۱۱ نفره مورد حمایت تعیین گردد.
زاهد ادامه داد: با توجه به نیاز مدیریت شهری به حضور متخصصان در حوزه‌های مختلف و ضرورت حضور نمایندگان مناطق مختلف شهر در نظام تصمیم گیری از همه گروه‌های تخصصی، قشری و منطقه‌ای از قبیل اعضای ادوار شورای شهر اردبیل، متخصصین رشته های عمران، حقوق و مدیریت، مدرسین دانشگاه‌ها و فرهنگیان در بین فهرست ۳۳ نفره حضور دارد و ترکیب به نوعی برآورد شده است تا امکان حضور نمایندگان اقشار شهری و مناطق مختلف شهر اردبیل در فهرست نهایی مورد حمایت فراهم گردد.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه به تجربه انتخابات مجلس شورای اسلامی و موفقیت فوق العاده شورای اتفاق ائتلاف و کار تشکیلاتی مستمر این شورا، مراجعات مکرر و تماس‌های مستمر و مردمی برای ارائه لیست توسط شورای ائتلاف در اردبیل و شهرستان ها بسیار بیش از انتظار شده است و این نویدبخش حرکت به سمت کار دسته جمعی و رای به لیست و برنامه و نه افراد، می‌باشد.
زاهد با بیان اینکه اقبال مردمی برای لیست نهایی شورای ائتلاف بالا است ادامه داد: با تعیین ساز و کار لازم در کمیته سیاسی و جلسه نهایی شورای ائتلاف استان، احتمالا حداکثر ظرف مدت دو هفته آینده فهرست نهایی ۱۱ نفره مورد حمایت شورای ائتلاف تعیین و اعلام گردد.
وی خاطرنشان ساخت: ارزیابی های اولیه نشان می دهد اکثریت کرسی های شورای شهر اردبیل متعلق به کاندیداهای معرفی شده شورای ائتلاف خواهد بود لذا در همین راستا ستاد مشترک ۱۱ کاندیدای نهایی شورای ائتلاف در اردبیل به طور کامل تشکیل شده و مسئولین کمیته ها و مناطق نیز فعالیت خود را آغاز کرده اند و پس از تعیین ۱۱ نفر نهایی نمایندگان آنها نیز به این ستاد اضافه خواهند شد.
وی از همکاری نزدیک و تنگاتنگ دفاتر نمایندگان اردبیل در کمک به تقویت جریان انقلابی و همراهی آن و همچنین عدم ورود نمایندگان اردبیل به معرفی لیست و یا اعلام حمایت احتمالی از کاندیدای خاص و اعتماد آنها به شورای ائتلاف، قدردانی کرد.

کد خبر : 18708

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس