جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 می 2021 | 02:49 ق.ظ
استاندار اردبیل:

رسانه‌ها مردم را به سمت تحرکات ورزشی ترغیب کنند

رسانه‌ها مردم را به سمت تحرکات ورزشی ترغیب کنند استاندار اردبیل با اشاره به مشکلات ناشی از بی‌تحرکی در ایام کرونا، اتخاذ روش‌های ترغیب غیرحضوری مردم به ورزش از طریق صدا و سیما و رسانه‌های مجازی تاکید کرد.

اکبر بهنامجو در جلسه شورای عالی ورزش استان اظهار داشت: با توجه به وضعیت کرونایی برخی از مردم دچار مشکلات اضافه وزن شده‌اند که در درازمدت بروز بیماری‌های زمینه‌ای را به دنبال دارد.

وی افزود: در این راستا باید برنامه‌ریزی برای معرفی حرکات ورزشی ساده در منزل از طریق کانال‌های مختلف اطلاع‌رسانی از جمله صدا و سیما و فضای مجازی انجام شود.

استاندار اردبیل توجه به تحرک دانش‌آموزان را نیز یادآور شد و اظهار داشت: لازم است کلیپ‌های ورزشی کوتاه از طریق شبکه شاد در رنگ ورزش به دانش‌آموزان پخش شده و از این طریق دانش‌آموزان به ورزش ترغیب شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این جلسه از افتتاح هفت پروژه ورزشی در سال گذشته خبر داد و گفت: در ابتدای امسال نیز اجرای برنامه‌های حمایتی از هیئت ورزشی آغاز شده و حدود ۳۰ درصد از مبالغ حمایتی به حساب هیئت‌های ورزشی واریز شده است.

سجاد انوشیروانی به خرید تجهیزات ورزشی به ارزش دو میلیارد تومان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: همچنین تمام بدهی‌های حوزه ورزش استان در سال گذشته پرداخت شده است./تسنیم

کد خبر : 18670

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس