جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 7 می 2021 | 18:09 ب.ظ
رئیس مجمع نمایندگان اردبیل:

آرمان بزرگ فلسطین جز نابودی رژیم صهیونیستی چیز دیگری نیست

آرمان بزرگ فلسطین جز نابودی رژیم صهیونیستی چیز دیگری نیست اردبیل- رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: آرمان بزرگ ملت فلسطین و امت اسلامی جز نابودی رژیم غاصب صهیونیستی چیز دیگری نیست.

صدیف بدری اظهار کرد: در ۷۳ سال اخیر با تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطینیان حمایت شیطان بزرگ را از این رژیم غاصب شاهد بودیم که روز به روز نیز بر دامنه این حمایت‌ها و جنایت‌ها افزوده شده است.

وی به نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تدبیر شایسته امام راحل به نام روز قدس اشاره کرد و گفت: در ۴۳ سال اخیر در کنار امت اسلامی ایران صدها کشور از این روز به عنوان یوم بیزاری از مستکبران و مستبدان استقبال کرده و زمینه حمایت از مظلوم را در برابر یاغی‌های روزگار شکل دادند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل موضع جمهوری اسلامی ایران را در قبال فلسطین و حمایت از آزادی قدس شریف مواضع ۴۰ سال قبل اعلام کرد و افزود: حتی مصمم‌تر از گذشته در احیای آرمان ملت فلسطین برای آزادی قدس شریف و مسجد الاقصی در صحنه هستیم و اجازه نمی‌دهیم برخی دست‌های خیانت آلود منطقه‌ای زمینه حضور نامبارک سران رژیم غاصب صهیونیستی را در کشورهای همسایه فراهم کند.

بدری تصریح کرد: بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، زوایای شیطنت‌ها و پشتیبانی‌های آمریکا از این رژیم به خوبی روشن می‌شود تا امت اسلامی و آزادی‌خواهان جهان بیش از هر زمان دیگر به خیانت‌ها و جنایت‌های چند دهه اخیر به دست اسرائیلی‌ها پی ببرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همچنان به صورت شفاف و گویا از تمام مواضع به حق مردم مظلوم فلسطین و سرزمین الهی و ارزشمند قدس شریف حمایت و پشتیبانی می‌کند و اجازه نمی‌دهد تا برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس زمینه سازش با این رژیم کودک کش را به وجود آورند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هر چند رژیم غاصب صهیونیستی با برخی کارشکنی‌ها و دست درازی‌ها در منطقه سعی می‌کند تا امنیتی پایدار برای خود ایجاد کند اما به فرموده مقام معظم رهبری عمر این رژیم رو به پایان است و باید هر چه سریع‌تر شاهد به سر آمدن حکمرانی ظالمان در قالب این رژیم بی هویت باشیم./مهر

کد خبر : 18646

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس