جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 7 می 2021 | 17:48 ب.ظ

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل به مناسبت  روز جهانی قدس روز جهانی #قدس یادگار جاویدان حضرت امام #خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و نماد رویارویی جبهه حق در برابر باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌ دیده فلسطین است.

در روز #قدس نه تنها #ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع #فلسطین و حمایت از آرمان #قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان اسلام به نمایش می‌گذارد، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی برافراشته می کنند.

روز #قدس، روز انزجار ملتی است که با تقدیم جوانان و فرزندان خود، چهره کریه صهیونیسم خونخوار و هم پیمانان جنایتکار آنان را مشخص نموده و بازی های رسانه ای و ادعاهای دروغین حقوق بشری و انسان دوستی آنان را پوچ و بی معنا ساخته است.

روز #قدس، روز اتحاد جهان اسلام برای حمایت از ملت فلسطین و آرمان مسلمانان برای مقابله با صهیونیسم بین الملل و پایان دادن به سکوت جامعه جهانی در برابر جنایت های اشغالگران قدس است.

اینک و پس ازگذشت سال ها از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، #قدس و مسجدالاقصی در تاریخ درخشان امت اسلام به نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین، وحدت و یکپارچگی و روز حیات تمدن اسلامی تبدیل شده است.

روز #قدس تبلور همبستگی و همدلی جهان اسلام و تمام آزادیخواهان جهان با مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان و ستم‌دیده‌گان جهان و همراهی آنان در راه مقاومت و مبارزه با استکبار بین المللی و رژیم غاصب صهیونیستی و روز طنین ندای عدالت طلبی، حقیقت جویی و وحدت جهان اسلام درسراسر گیتی است.

#شورای_ائتلاف_نیروهای_انقلاب_اسلامی_استان_اردبیل، علیرغم این که امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و محدودیت های ناشی از این بیماری، امکان برگزاری مراسمات مشابه سال های قبل فراهم نیست، اما همگام با ملت قهرمان ایران، بار دیگر ضمن تجدید میثاق با اندیشه های ناب امام خمینی (ره) در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و وفاداری به آرمان رهایی #قدس شریف، همواره یاد فلسطین را در دل زنده نگه داشته و به طرق مختلف از جمله استفاده از ظرفیت فضای مجازی، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت تا آزادی قدس شریف اعلام می دارد.

کد خبر : 18622

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس