جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 می 2021 | 01:58 ق.ظ

چرا و چگونه اقتصاد ملی هدف دشمن قرار گرفت؟

قاسم محمدی
چرا و چگونه اقتصاد ملی هدف دشمن قرار گرفت؟ قسمت پایانی: هـ : رسانه های ما فاقد راهبرد آینده نگری اقتصادی هستند و شهامت آن را ندارند که به صراحت از آینده اقتصاد و وضعیت بازار بحث کنند در حالی که شهروندان به این مهم علاقمندند رسانه های بیگانه این نیاز شهروندان را درک نموده و درصد بالای چشم گیری، برنامه های تحلیل اقتصادی خود را به آینده پژوهی اختصاص می دهند.

ی: در مدیریت و راهبری رسانه های داخلی انصافاً شخصیت ها و منابع انسانی خلاق و کارآمد به وفور یافت می شود ، اما ضعف در ساختار، یکپارچگی و تجهیز منابع لجستیکی و مالی حمایتی بی داد می کند.

“آسیب شناسی کارکرد برخی از شخصیت ها و مقامات داخلی”

از آنجا که هر رسانه بیگانه به اعتمادسازی نیاز داشته و بهترین روش اعتمادسازی ارایه منابع مورد وثوق مخاطب حریف می باشد ، متاسفانه رسانه های بیگانه از شکل و شیوه بیان مسائل اقتصادی برخی از شخصیت ها و صاحبنظران اقتصادی داخلی به فراوانی بهره برده اند این رسانه ها با عمق بخشیدن به اظهار نظرها تلاش می کنند القا نمایند این گفته ها تنها بخشی از کوه یخ هویدای اقتصاد جمهوری اسلامی است با این روش به مخاطبان عادت داده اند که این اظهار نظر را با تصاعدی قابل توجه عمق بخشی نمایند.
ابعاد این موضوع و کارکرد این مهم در رسانه های بیگانه بسیار موثر است به شکلی از منظر روانشناسی تلقینی مبنای یک تلقین را این گفته ها قرار داده و سوژه مورد نظر القایی خود را به آن الصاق می نمایند به عبارت دیگر منبع کاذب ایجاد می نمایند که خلاف واقع مشاهده شدن آن را از خود سلب نموده و از دوبله بهره آن را ببرند.

ضمن تشکر از استقبال گسترده، نقدهای موشکافه و اظهار نظرهای اصلاحی و تکمیلی هموطنان عزیز از طیف های مختلف از این مقال ، لیکن برخی از دلسوزان بویژه بعد از نشر قسمت های اول به شدت به چالش ها و عوامل ویرانگر داخلی تخریب اقتصاد ملی بویژه سلب اعتماد مردم عزیز از جمله: اختلاس های داخلی، تبعیض های رفتاری، سوء مدیریت های احتمالی در توزیع گرایشی ثروت و سرمایه ، تبارگرایی های معمول ، نقش تخریب برخی آقازاده و … مباحثی به میان آورند.
با امتنان از آنان، بار دیگر عنوان نوشتار را در پایان گوشزد می نماییم .

“چرا و چگونه اقتصاد ملی مورد هدف ( دشمن) قرار گرفت !! “

و پاسخ آن سؤالات را ارجاع می دهیم به قوه محترم قضائیه که در این دوره تحول مبارزه با فساد را مجدانه ؛ با شفاف سازی و تاکید به حقوق عامه و کمک به تبیین و تحکیم کار و سازهای اقتصاد سالم در حال رقم زدن است و انتظار می رود این سیر مفید مبارزه با اختلاس ها و فسادهای داخلی با اراده محکمتر و اهتمام مطلوب بیش از پیش که آغاز شده آهنین و مرصوص ادامه یابد تا انشاءالله کمال عدالت حقیقی به وقوع بپیوندد ، و بر رسانه های داخلی و اهالی قلم و مطبوعات و همه دلسوزان فرض است این نهضت را یاری کنند ، تا بخشی از خواسته های ملت در حوزه عدالت عملی و تا کمی از آلام ها التیام یابد .
ان شاءالله

کد خبر : 18583

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس