جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 4 می 2021 | 01:58 ق.ظ
همزمان با هفته معلم؛

مسابقه خاطره‌نویسی فعالان عرصه سوادآموزی برگزار می‌شود

مسابقه خاطره‌نویسی فعالان عرصه سوادآموزی برگزار می‌شود اردبیل- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: همزمان با هفته معلم، مسابقه خاطره‌نویسی فعالان عرصه سوادآموزی در اردبیل برگزار می‌شود.

محمد سیمزاری عصر دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری این مسابقه و انتشار فراخوان برای شرکت علاقمندان اظهار کرد: مسابقه خاطره‌نویسی آموزشیاران، پیشکسوتان و فعالان عرصه سوادآموزی به مناسبت روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره حجت‌الاسلام حسین پناهی مدیرکل فقید نهضت سوادآموزی استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: چاپ کتاب آثار گردآوری شده با نام شرکت‌کنندگان و اهدای جوایز نفیس به خاطرات برگزیده از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در قالب این رویداد فرهنگی خواهد بود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: با تشکیل نهضت سوادآموزی در هفتم دی ماه سال ۵۷ با فرمان امام راحل، تلاش‌های گسترده‌ای برای مبارزه با بیسوادی در سطح کشور آغاز شد و در استان اردبیل نیز خدمات ارزنده‌ای در این حوزه انجام شده است.

سیمزاری افزود: در این بسیج همگانی بخش بزرگی از ظرفیت‌های کشور مورد استفاده قرار گرفت که قسمت عمده‌ای از آنها به صورت شفاهی است که ضرورت دارد نسبت به مستندسازی و به یادگار گذاشتن این اقدامات مخلصانه، اقداماتی متناسب با شرایط کنونی انجام شود.

وی یاد و نام حجت‌الاسلام حسین پناهی نخستین مسئول نهضت سوادآموزی شهرستان اردبیل و آخرین مدیرکل نهضت سوادآموزی استان را گرامی داشت و خاطر نشان کرد: در جهت پاسداشت این شخصیت والامقام مسابقه خاطره‌نویسی فعالان عرصه سوادآموزی در اردبیل برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل اضافه کرد: امیدواریم علاقمندان در این رویداد حضور و مشارکت فعالی داشته و زمینه تجلیل و تکریم از آموزشیاران صدیق نهضت سوادآموزی در شایسته‌ترین قالب فراهم آید./مهر

کد خبر : 18575

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس