سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 4 می 2021 | 01:55 ق.ظ
رئیس ستاد انتخابات اردبیل:

تکلیف کاندیداهای شوراها ۲۲ اردیبهشت ماه مشخص می‌شود

تکلیف کاندیداهای شوراها ۲۲ اردیبهشت ماه مشخص می‌شود اردبیل- رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: ۲۲ اردیبهشت ماه نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به ستاد انتخابات استان و خود کاندیداها اعلام می‌شود.

بهروز ندائی عصر دوشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان اردبیل اظهار کرد: تمام تمهیدات و مقدمات برای برگزاری با شکوه انتخابات ۲۸ خرداد در استان اردبیل فراهم است و امیدواریم با مشارکت بالای مردم، انتخاباتی با شکوه را در این روز شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: با تهیه و تدارک تعرفه‌ها و همچنین صندوق‌های آرا و ارسال به موقع آن به شعب در موعد مقرر، سعی و تلاشمان بر این است تا فرصت و شرایط مناسب برگزاری یک انتخابات با شکوه و در عین حال قانون مدار را بسترسازی کنیم تا همه مردم با خیال راحت در انتخابات مشارکت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای روستا تا روز چهارشنبه در هیئت‌های نظارت ادامه پیدا می‌کند و سپس تأیید نهایی صلاحیت‌ها با بررسی در هیئت نظارت بخش‌ها انجام شده و در صورت اعتراض هیئت نظارت شهرستان‌ها به این اعتراضات رسیدگی خواهند کرد.

ندائی افزود: با پایان یافتن مهلت اعتراض کاندیداهای رد صلاحیت شده شوراهای شهر در استان اردبیل، از امروز هیئت نظارت استان بررسی صلاحیت داوطلبان را که رد صلاحیت شدند، آغاز کرد و تا ۲۲ اردیبهشت ماه این فرآیند به طول می‌انجامد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: بعد از ۲۲ اردیبهشت ماه و اعلام نتایج به ستادهای انتخاباتی و خود کاندیداها، در صورت اعتراض کاندیداهای رد صلاحیت شده آنها فرصت دارند به هیئت مرکزی نظارت در مجلس اعتراض خود را ارائه کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل اضافه کرد: در مجموع در هیئت‌های اجرایی و نظارت استان ۱۲۶ نفر از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر رد صلاحیت شدند که با اعتراض تعدادی از این افراد رد صلاحیت شده، بررسی صلاحیت‌ها در هیئت نظارت استان در حال انجام است./مهر

کد خبر : 18572

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس