چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 4 می 2021 | 01:40 ق.ظ
نشست دبیران شهرستانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با نمایندگان مجلس برگزار شد:

تاکید بر ضرورت هم افزایی و فهم مشترک از نظام مسائل استان اردبیل

تاکید بر ضرورت هم افزایی و فهم مشترک از نظام مسائل استان اردبیل نشست دبیران شهرستان های گرمی، اصلاندوز، بیله سوار، پارس آباد و مشگین شهر با حضور هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلابراسلامی استان و محمود عباس زاده مشگینی و ولی اسماعیلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اردبیل برگزار شد.

در ابتدای این نشست، دبیر شورای ائتلاف استان هدف از برگزاری این نشست را تداوم برنامه های شورای ائتلاف برای بررسی مسائل و مشکلات مناطق مختلف استان عنوان کرد و گفت: شورای ائتلاف صرفاً فعالیت انتخاباتی ندارد و در طول یک سال گذشته، نشست های متعددی را با حضور نمایندگان محترم استان جهت بررسی مسائل و برنامه های توسعه ای مناطق مختلف استان تشکیل داده است.

میرفخرالدین زاهد اظهار داشت: این نشست ها باهدف هم افزایی و تشریک مساعی در قالب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با نمایندگان و مسئولان استان تداوم خواهد یافت.

در ادامه این نشست، نماینده مردم مشگین شهر بر ضرورت هم افزایی نیروهای دلسوز مناطق مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: نقد درون گفتمانی در جریان انقلابی باید تقویت شود.

محمود عباسزاده مشگینی اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان با همه توان و دریافت نظرات نخبگان و آحاد مختلف مردم به دنبال حل مشکلات استان و توسعه مناطق مختلف و شهرستان های مختلف استان هستند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نیز با تاکید بر ضرورت فهم مشترک از نظام مسائل استان گفت: نیروی انسانی اساس و پایه توسعه است و تفکر انقلابی و نیروهای مجهز به این نگاه می توانند جهش قابل توجهی را در رشد پیشرفت کشور و گره گشایی از مسائل کشور را ایجاد نمایند.

ولی اسماعیلی ضرورت توسعه متوازن نقاط مختلف استان را یادآور شد و افزود: دولت جوان و انقلابی برخواسته از بتن مردم و آگاه به مشکلات جامعه خواهد توانست زمینه ساز تمدن نوین اسلامی در منطقه و جهان باشد.

در ادامه این نشست، دبیران شهرستانی شورای ائتلاف و هیات رئیسه شورای ایتلاف استان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداخته و مشکلات شهرستان های استان مورد بررسی قرار گرفت.

کد خبر : 18567

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس