جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه 2 می 2021 | 00:46 ق.ظ
استاندار اردبیل تاکید کرد؛

تحکیم جبهه تولید با دلسوزی کارگران/حمایت از کارگران الزامی است

تحکیم جبهه تولید با دلسوزی کارگران/حمایت از کارگران الزامی است اردبیل- استاندار اردبیل گفت: جبهه تولید با دلسوزی و تلاش مضاعف کارگران در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها تحکیم پیدا می‌کند.

اکبر بهنام‌جو عصر شنبه در اختتامیه جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در اردبیل اظهار کرد: آنچه که جامعه کارگری را به عنوان پیشتازان خط مقدم تولید در شرایط سخت اقتصادی مورد توجه و اهمیت قرار داده، دستان با اراده آنها در چرخاندن نظام اقتصادی و تولیدی کشور است که بیش از هر زمان دیگر می‌تواند خوداتکایی را به خوبی رقم بزند.

وی تصریح کرد: بالندگی اقتصاد کشور امروز در دستان کارگران و کارفرمایان خدومی است که با همدلی هم سعی می‌کنند با گذر از شرایط سخت کرونایی و تحریم با آرامش روحی و روانی به تقویت جبهه اقتصادی کشور کمک کنند.

استاندار اردبیل گفت: در سال‌های اخیر و با تلاش انجام شده، سرمایه‌گذاران متعددی به رغم همه دغدغه‌ها سعی کردند تا حامی جامعه کارگری باشند و خود دولت نیز با افزایش حقوق و مزایای کارگران و حمایت از پوشش بیمه‌ای و سایر خدمات انجام شده، بسترسازی حمایت و پشتیبانی از این قشر شریف باشند.

بهنام‌جو افزود: هر چند شرایط سختی را با شیوع کرونا و افزایش تحریم‌های ظالمانه استکبار سپری می‌کنیم اما قطعاً بر این باوریم ۱۱۱ هزار نفر از جامعه کارگری پرتلاش استان می‌توانند به سازندگی بیشتر در استان اردبیل کمک کرده و به نوعی به تقویت چرخ‌های اقتصادی کمکی واقعی باشند.

وی به افزایش جمعیت کارگری در بخش صنعت با حمایت و پشتیبانی از واحدهای راکد و نیمه تعطیل در یک سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: امسال نیز تمام برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌های استانی و کشوری بر این است تا موانع پیش رو را از بخش صنعت، تولید و جامعه کارگری برداشته و به تقویت سرمایه‌گذاری‌ها و نظام تولید با مدیریت صحیح کمک کنند.

بهنام‌جو خاطر نشان کرد: در نشستی که با وزیر تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت داشتیم، مجوزهای لازم برای راه‌اندازی واحدهای جدید در استان اردبیل گرفته شده و در حال حاضر این استان به کارگاه تحول تولیدی و صنعتی تبدیل شده که ادامه این حمایت‌ها را امسال شاهد هستیم./مهر

کد خبر : 18564

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس