جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 1 می 2021 | 23:44 ب.ظ

پیام مشترک امام جمعه و استاندار اردبیل به مناسبت روز جهانی کارگر

پیام مشترک امام جمعه و استاندار اردبیل به مناسبت روز جهانی کارگر اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت ۱ می، روز جهانی کارگر پیام مشترکی صادر کردند.

 آیت‌الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل به مناسبت ۱ می مصادف با ۱۱ اردیبهشت و روز جهانی کارگر پیام مشترکی را صادر کردند که متن پیام به شرح ذیل است:

کار، مایه برکت و نماد عزت و بالندگی جامعه و کارگران، همواره بازوی توانمند و عامل مهم تولید در اقتصاد کشور هستند که با تلاش‌ها و زحمات خود، مسیر توسعه و پیشرفت را هموار می‌سازند. بی‌شک، گردش چرخ‌های تولید و ایجاد ثروت در جامعه با دستان توانای این قشر پویا و نجیب تحقق می‌یابد و بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در عرصه اقتصادی کشور، پی آیند ایثار و مجاهدت این عزیزان است.

این‌جانبان، فرارسیدن یازده اردیبهشت روز جهانی کارگر را به یکایک کارگران شریف در اقصی نقاط استان و نیز کارگران اردبیلی شاغل به خدمت در سراسر میهن اسلامی و خانواده‌های محترم‌شان تبریک می‌گوئیم و از خداوند رحمان، توفیق سلامتی و عزت روزافزون‌شان را مسالت می‌کنیم.

همچنین از کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط انتظار داریم با همتی مضاعف در راستای تأمین نیازهای شغلی و حقوق شهروندی کارگران بکوشند تا ان‌شاءالله از این طریق، علاوه بر حصول آرامش روحی و اجتماعی آنان، به فراهم شدن زمینه تلاش حداکثری، رونق تولید و نهایتاً تحقق بهین شعار سال در استان نیز کمک شود./مهر

کد خبر : 18546

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس