جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 آوریل 2021 | 22:21 ب.ظ
رئیس هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان:

برنامه توسعه محوری کشت و صنعت مغان در سه بخش تدارک دیده شده است

برنامه توسعه محوری کشت و صنعت مغان در سه بخش تدارک دیده شده است قاسم محمدی، رئیس هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در استان اردبیل اظهار کرد: برنامه توسعه محوری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در سه بخش تدارک دیده شده و بخش اول مربوط به برنامه وضعیت جاری و به ثبات رساندن وضعیت نیروی انسانی فعلی بعد از بازگشت این شرکت از بخش خصوصی بود.

وی افزود: در راستای اجرای این برنامه در سال گذشته در حوزه ساختار با سازمان امور استخدامی کشور به توافق رسیدیم و ساختار شرکت کشت و صنعت مغان در سیستم دولت از نظر برنامه و بودجه، نیروی انسانی و اشتغال انجام یافته و در بدنه دولت قرار گرفتیم و پیش از این نگرانی‌هایی که از بابت آینده نیروی انسانی موجود در این شرکت وجود داشت برطرف شده و تمامی نیروهای انسانی در این شرکت تثبیت شدند.

محمدی با اشاره به وضعیت پرسنل این شرکت عنوان کرد: در کنار آن در سال گذشته کلیه حقوق پاداش و اقلام ریالی موجود در حکم کارگزینی همه کارکنان پرداخت شده و در کنار آن مشوق‌ها و سبدهای کالایی از تولیدات خود این شرکت نیز در اختیار کارکنان قرار گرفت و نگرانی‌هایی که برخی‌ها بعد از بازگشت این شرکت از بخش خصوصی داشتند برطرف شده و تمامی این کارها را با آرامش و بدون هیچ‌گونه حاشیه و نگرانی و اهتمام ویژه انجام داده‌ایم.

رئیس هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: از لحاظ بودجه مصوب این شرکت و هزینه و درآمد نیز توافقات با سازمان برنامه و بودجه به انجام رسیده و بدین ترتیب سود سالانه را حدود ۱۵ الی ۲۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شد و هزینه، درآمد و سود در ساختار دولت قرار گرفت.
محمدی ادامه داد: برابر این ساختار آینده‌نگری میان مدت ۳ الی ۵ سال در حوزه‌های مختلف زراعت، دامپروری، صنعت، باغبانی، کارخانجات، مالی و اداری، پرسنلی، توسعه نیروی انسانی و آموزش در بخش دوم برنامه توسعه‌ای شرکت کشت و صنعت مغان در نظر گرفته شد.

وی بیان کرد: در این راستا نیزهماهنگی‌های لازم با مجمع وزارتخانه سازمان برنامه بودجه و سازمان امور استخدامی انجام یافته و تمامی پیشنهادات و نظرات کارشناسی در راستای اصلاح و تکمیل ساختار برای پاسخگوی به تحولات آینده و هم‌چنین پیشبرد اهداف و برنامه‌های جاری جمع آوری شد و بدین ترتیب یک شبکه بارش افکار بین مدیران برای مدیریت بهتر و پیشبرد اهداف توسعه‌ای این شرکت ایجاد شد.

وی تشریح کرد: تمامی این پیشنهادات در حال بررسی و تجمیع بوده و برای سال‌جاری افزایش ۲۵ درصدی میزان تولیدات شرکت کشت و صنعت مغان را هدف‌گذاری کرده‌ایم و برای رسیدن به این هدف با اتکا به فرامین مقام معظم رهبری در راستای تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، برنامه‌های خود را در بر پایه کاهش هزینه‌ها، افزایش تولید و بهره‌وری و راندمان پی‌ریزی کرده‌ایم./فارس

کد خبر : 18519

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس