چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 آوریل 2021 | 02:32 ق.ظ
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

سرمایه‌گذاری روی مسائل فرهنگی و آموزشی نتایج بلند مدت دارد

سرمایه‌گذاری روی مسائل فرهنگی و آموزشی نتایج بلند مدت دارد رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: سرمایه‌گذاری روی مسائل فرهنگی و آموزشی به‌ویژه در امر نخبه پروری، نتایج بلند مدت دارد.

صدیف بدری در همایش فعالان قرآنی موسسه نور مبین اردبیل اظهار داشت: در امر برنامه‌ریزی در عرصه آموزشی و فرهنگی به‌خصوص در بخش دینی متاسفانه در چند دهه اخیر با خلأ آموزش وجدان کاری مواجه بودیم و هستیم؛ که عمده مشکلات امروز ما ناشی از این خلأ آموزشی است.

وی افزود: سرمایه‌گذاری روی مسائل فرهنگی و آموزشی به‌ویژه در امر نخبه پروری، نتایج بلند مدت دارد و در ساختار بودجه ریزی فرهنگی کشور دچار مشکل هستیم و این ساختار به جراحی اساسی نیازمند است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل بیان کرد: در شرایط کنونی طبیعی است که عمده دغدغه و مطالبات مردم با بخش عمران و اقتصاد مرتبط باشد، اما غفلت از مقوله فرهنگ و آموزه‌های دینی به بهانه‌ی مشکلات اقتصادی، می‌تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد.

بدری تصریح کرد: در برنامه هفتم توسعه کشور بایستی نگاه از روی الزام و ضرورت به مقوله فرهنگ داشته باشیم و موسسات فرهنگی به‌خصوص دارالقرآن ها می توانند پیشنهادات و راهکارهای مناسبی ارائه کنند./تسنیم

کد خبر : 18501

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس