جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 آوریل 2021 | 02:20 ق.ظ

حمایت‌های کافی در شرایط کرونایی از اصناف صورت نگرفت

حمایت‌های کافی در شرایط کرونایی از اصناف صورت نگرفت رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: حمایت‌های کافی در شرایط کرونایی از اصناف صورت نگرفت.

صدیف بدری امروز در نشست هم‌اندیشی با رئیس اتاق اصناف شهرستان اردبیل اظهار داشت: در شرایطی که مشکلات ناشی از بحران کرونا همه بخش‌های جامعه را تحت تاثیر قرار داده است، اصناف و کسبه تحت فشار شدیدی قرار گرفت و متاسفانه حمایت‌های کافی و لازم هم از اصناف صورت نگرفت.

وی با قدردانی از زحمات رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه‌های اردبیل،افزود: در بحث مدیریت بحران در دوران کرونا نیز باید مدیریت اتاق اصناف را تحسین کرد و به ویژه اتاق اردبیل در سطح کشور مدیریت قابل تحسینی داشت و مردم استان اردبیل هم با سعه صدر با مشکلات موجود روبه‌رو شدند.

مهدی اشجع رئیس اتاق اصناف اردبیل و نماینده اصناف استان در اتاق ایران نیز در این نشست از ساماندهی ۴۸ اتحادیه با ۳۵ هزار صنف زیرمجموعه در سطح شهرستان مرکز استان اردبیل خبر داد و گفت: در موثر بودن اتاق اصناف همین بس که با اندک رونق ایجاد شده، می‌تواند در امر اشتغال و رفع بیکاری در سطح شهرستان تاثیر مطلوبی داشته باشد.

در این نشست و پس از بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده و پیش‌روی اتحادیه‌ها از سوی رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در ارتباط با تعیین راهکارهای لازم در راستای رفع بخشی از این مشکلات، هم‌اندیشی و تصمیم‌گیری شد./تسنیم

کد خبر : 18498

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس