جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 آوریل 2021 | 11:57 ق.ظ

نظارت‌های دقیق و‌مستمر بر مجموعه سبلان پارچه انجام می‌شود

نظارت‌های دقیق و‌مستمر بر مجموعه سبلان پارچه انجام می‌شود رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: به منظور افزایش بهره‌وری و تولید نظارت‌های دقیق و مستمری برا ین مجموعه صورت خواهد گرفت.

ناصر عتباتی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲استان اظهار داشت: در راستای حمایت قضایی از سرمایه گذاری و حمایت از تولید، یکی از ماموریت های ویژه ای که بر عهده مدیریت دادگستری استان اردبیل از سوی رئیس محترم قوه قضائیه محول شده است نظارت بر مجموعه سبلان پارچه است.

وی افزود: در این راستا و طبق اقداماتی که صورت گرفت این مجتمع پس از مدت ها به مالک اصلی خود بازگشت و تغییرات خوبی در راستای مصوبات اتخاذ شده در این مجموعه انجام گرفته است که امروز شاهد افزایش تولید و اشتغالزایی در این مجموعه هستیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل در ادامه از مجتمع تولیدی اشجع باتری و مجتمع فولاد سپهر سبلان بازدید نموده و ضمن استماع مسائل و مشکلات کارگران برای حل مشکلات این مجتمع ها از جمله مشکلات موجود در خصوص برق رسانی به مجموعه ها هماهنگی و دستورات لازم را صادر نمودند.

لازم به ذکر است در کارخانه سبلان پارچه ۷۸۳ نفر ، در کارخانه اشجع باتری ۴۲۱ نفر و در کارخانه فولاد سپهر سبلان ۳۳۸ نفرکارگر مشغول کار هستند./تسنیم

کد خبر : 18478

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس