جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 آوریل 2021 | 11:52 ق.ظ

تداوم رزمایش کمک مومنانه/مجموعه سپاه تعامل خوبی با قرارگاه ستاد مقابله با کرونا داشته است

تداوم رزمایش کمک مومنانه/مجموعه سپاه تعامل خوبی با قرارگاه ستاد مقابله با کرونا داشته است فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به تداوم کمک‌های مومنانه گفت: مجموعه سپاه تعامل خوبی با قرارگاه ستاد مقابله با کرونا داشته است.

سردار  جلیل بابازاده قانع در نشست بررسی اقدامات سپاه در سطح استان اظهار داشت:  رزمایش بزرگ مردمی و همدلی کمک مومنانه نمایشی از ارزشهای والای انسانی است و   مجموعه سپاه استان اردبیل توانسته با فعال کردن قرارگاه شهید سلیمانی در کنار مردم بوده  و گام‌های موثری در کنترل این ویروس منحوس بردارد.

وی با بیان اینکه از ابتدای آغاز طرح کمک مومنانه  بیش از ۱۰۰میلیارد تومان کمک مومنانه در بین خانواده های کم برخوردار  و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است، افزود: دنیا باید بداند که مردم بزرگ و ولایتمدار حسینی ایران نسبت به هم وطنان و همنوعان خویش هیچ‌گاه بی‌تفاوت نخواهند شد و در ایام بحرانی شیوع بیماری کرونا نیز به کمک نیازمندان خواهند شتافت.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به تداوم رزمایش کمک مومنانه افزود: از اولین روزهای شیوع بیماری ویروسی کرونا همزمان با سراسر کشور  با اجرای طرح کمک‌های مؤمنانه با حمایت خیرین و بسیج مردمی در مناطق مختلف استان اردبیل دستگیری از اقشار نیازمند جامعه را در اولویت قرار دادیم و  این کمک‌ها تا ریشه کن شدن کامل کرونا از ادامه خواهد داشت و همچنین در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و نباید از برگزاری مراسمات ملی و مذهبی غفلت کنیم.

بابازاده با بیان اینکه مولفه کار جهادی و روحیه انقلابی به‌عنوان مهمترین مولفه مقابله با کرونا است، افزود: باید سریع‌تر از ویروس کرونا عمل کنیم تا بتوانیم آن را کنترل و از بین ببریم چرا که کندی حرکت موجب سلب قدرت  و ابتکار عمل می‌شود.

وی افزود: در دوران کرونا به ویژه در راستای اجرای هر چه بهتر رزمایش بزرگ کمک مومنانه در لبیک به منویات مقام معظم رهبری تمامی نیروهای جهادی به ویژه خیران در مناطق مختلف استان تلاش کردند که جای تقدیر دارد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: مشارکت همگانی، بالابردن قدرت معنوی و صبر و تحمل از مهمترین عوامل فایق آمدن بر ویروس کرونا است و  همه باید تلاش کنیم تا در این شرایط سخت با استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان قدرت صبر و تحمل خود را بالا ببریم تا بتوانیم با ویروس کرونا مقابله کنیم./تسنیم

کد خبر : 18475

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس