جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 آوریل 2021 | 15:45 ب.ظ
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل:

توسعه بیش از ۱۰۰ هکتاری شهرک‌های صنعتی در استان اردبیل

توسعه بیش از ۱۰۰ هکتاری شهرک‌های صنعتی در استان اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با اقدامات توسعه‌ای در ۲ سال اخیر مساحت شهرک‌های صنعتی این استان بیش از ۱۰۰ هکتار افزایش یافته است.

 محمد اهلی روز یکشنبه در بازدید از شهرک صنعتی ۲ اردبیل به خبرنگاران اظهارکرد: یکی از مشکلات شهرک‌های صنعتی استان، کمبود زمین برای سرمایه‌گذاران است که با تملک و برنامه‌های توسعه‌ای تلاش می‌شود زمین موردنیاز سرمایه‌گذاران تامین شود.

وی مساحت شهرک های صنعتی استان را ۱۴۰۰ هکتار ذکر کرد و گفت: در سال‌های اخیر با ورود چشمگیر سرمایه‌گذاران به شهرک‌های صنعتی مواجه هستیم و به همین دلیل توسعه شهرک‌های صنعتی یکی از برنامه‌های اولویت‌دار این شرکت در سال جدید و سال‌های آتی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از جمله برنامه‌های توسعه‌ای این شرکت در سال جدید را تملک ناحیه صنعتی اصلاندوز مغان و توسعه ناحیه صنعتی رضی مشگین‌شهر اعلام و ابرازامیدواری کرد با توسعه و ایجاد شهرک‌های صنعتی جدید بتوان زمینه حضور سرمایه‌گذاران در استان را تسهیل کرد.

اهلی ادامه داد: از میان ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی استان اردبیل در ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی امکان واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران وجود دارد و عملیات آماده‌سازی زمین برای واگذاری به سرمایه گذاران  در ۲ ناحیه صنعتی دیگر نیز آغاز شده است.

وی سهم شهرک صنعتی ۲ اردبیل و نواحی صنعتی پارس‌آباد، مشگین‌شهر و نیر را در میزان واگذاری‌ها قابل توجه دانست و گفت: این واگذاری‌ها در سایه اعطای مشوق‌ها به سرمایه‌گذاران بوده است.

اهلی اضافه کرد: افزایش واگذاری‌های زمین نشان می‌هد رغبت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان بیشتر شده و این امر نوید بخش شکوفایی صنعت و افزایش اشتغال خواهد بود.

استان اردبیل دارای ۲۰ شهرک و نواحی صنعتی است.ایرنا

کد خبر : 18463

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس