سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 22 آوریل 2021 | 14:25 ب.ظ
رییس ستاد انتخابات استان:

۹۴ درصدداوطلبان انتخابات شوراهای شهر در استان اردبیل تاییدصلاحیت شدند

۹۴ درصدداوطلبان انتخابات شوراهای شهر در استان اردبیل تاییدصلاحیت شدند رییس ستاد انتخابات استان از تایید صلاحیت ۹۴ درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در هیات اجرایی این استان خبر داد.

بهروز ندایی روز چهاشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان اردبیل بیان کرد: تا یک هفته آینده نتیجه صلاحیت‌ها پس از بررسی هیات‌های نظارت شهرستان‌ها به فرمانداری‌ها اعلام می‌شود.

به گفته وی ، بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا نیز در حال انجام است.

وی از آماده بودن زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات در استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: در تمام حوزه‌ها نیروها و تجهیزات مورد نیاز تامین شده و تلاش می‌شود انتخابات پرشوری در استان برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: فعلا تصمیمی برای نحوه تبلیعات نامزدهای انتخابات  ریاست جمهوری در بین طرفداران استانی و نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا گرفته نشده است.

ندایی بیان کرد: مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی باید در انتخابات اصل بی طرفی را رعایت کنند و با هر گونه سوء استفاده احتمالی برخورد می‌شود.

وی اظهار کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت‌ها بوده و در این راستا ایجاد فضای رقابتی سالم بین نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا ضروری است.

۸۷۸ نفر داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان اردبیل شده بودند./ایرنا

کد خبر : 18421

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس