سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 22 آوریل 2021 | 14:17 ب.ظ
مدیرکل بهزیستی اردبیل:

زمینه تامین مسکن خانوارهای زیر پوشش بهزیستی فراهم شود

زمینه تامین مسکن خانوارهای زیر پوشش بهزیستی فراهم شود مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: لازم است برای جذب حداکثری تعهد استان در راستای فراهم کردن زمینه تامین مسکن خانوارهای زیر پوشش تلاش بیشتری صورت گیرد.

بهزاد ستاری روز چهارشنبه در نشست توجیهی فعالیت تامین مسکن بهزیستی استان اردبیل بیان کرد: برای تامین مسکن مناسب خانواده‌های زیر پوشش با استفاده از امکانات سازمانی تلاش‌های خوبی صورت گرفته است اما با در نظر گرفتن شرایط موجود، تلاش‌های مضاعفی را برای تحقق این امر می‌طلبد.

وی با اشاره به دستورالعمل‌های موجود و لزوم استفاده از ظرفیت خیران و نهادهای دیگر افزود: لازم است پرونده خانواده‌های زیر پوشش پایش شود و وضعیت مسکن آنها مورد بازنگری جدی قرار گیرد تا واجدان شرایط بتوانند در سال‌جاری از تسهیلات مسکن سازمان بهزیستی استفاده کنند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل ادامه داد: سازمان بهزیستی برای کمک به تامین مسکن مناسب از طریق پرداخت کمک هزینه مسکن با سازمان‌ها و نهادهای دیگر با امضای تفاهم‌نامه برای کمک به احداث واحد مسکونی خانواده‌های هدف از جمله تفاهم‌نامه مسکن ایتام با قرارگاه خاتم الانبیا اقدام کرده است که ضرورت دارد مددکاران و همکاران شهرستانی برای جذب حداکثری تعهد استان تلاش بیشتری نمایند.

وی با اشاره به تسهیلات مناسب بنیاد مسکن استان اردبیل در زمینه احداث مسکن محرومان، تعمیر و تکمیل واحدهای مسکونی و احداث سرویس بهداشتی، تاکید کرد: برای بهره‌مندی خانواده‌های واجد شرایط از تسهیلات مورد نظر پیگیری‌های لازم باید انجام و تعامل مناسبی با اداره‌های بنیاد مسکن شهرستان‌ها برقرار شود تا افراد زیر پوشش بتوانند از تسهیلات جذب این طرح‌ها استفاده کنند.

نزدیک به ۵۸ هزار نفر از جمله ۳۸ هزار توانخواه در حال حاضر از خدمات غیرنقدی، حمایتی و مستمری بهزیستی در استان اردبیل بهره‌مند هستند./ایرنا

کد خبر : 18412

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس