جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 22 آوریل 2021 | 14:13 ب.ظ
سرپرست منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل:

۱۰۰ اصله چوب‌آلات جنگلی قاچاق در اردبیل کشف شد

۱۰۰ اصله چوب‌آلات جنگلی قاچاق در اردبیل کشف  شد سرپرست منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل از کشف ۱۰۰ اصله چوب‌آلات قاچاق جنگلی در این استان خبر داد.

محمود قلیزاده روز چهارشنبه خبرنگاران اظهارکرد:با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت  منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل ۱۰۰ اصله چوب آلات قاچاق جنگلی که با تعقیب نیروهای یگان حفاظت توسط قاچاقچیان در نوار مرزی این استان و گیلان رها سازی شده بود توقیف و محموله قاچاق ضبط شد

وی اضافه کرد :نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان بصورت ۲۴ ساعته در راه‌های قاچاق رو مرز مشترک استان اردبیل و گیلان حضور داشته و بصورت قاطعانه با افرادی که اقدام به قاچاق چوب و سایر فرآورده‌های جنگلی و مرتعی نمایند برخورد جدی خواهند داشت.

سرپرست منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل همچنین از مساعدت و همکاری تنگاتنگ و مسئولانه نیروی انتظامی و همچنین اهتمام ویژه دستگاه قضایی استان در امر مبارزه و برخورد بدون اغماض با قاچاقچیان  محصولات جنگلی و تعدی کنندگان به اراضی ملی قدردانی کرد.

قلیزاده از مردم طبیعت دوست خواست ضمن یاری نمودن مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری استان در مورد حفاظت و صیانت از جنگل‌ها و مراتع استان در صورت مشاهده هرگونه تعدی و تجاوز به حریم طبیعت موضوع را با شماره تلفن  ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع در میان بگذارند.

استان اردبیل یک میلیون و ۵۰ هکتار مرتع ییلاقی، قشلاقی و میان‌بند و همچنین ۶۵ هزار هکتار جنگل دارد./ایرنا

کد خبر : 18406

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس