جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 20 آوریل 2021 | 18:34 ب.ظ
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی:

“فعال کردن صنعت ساختمان” بهترین حربه برای خنثی شدن تحریم‌ها است

“فعال کردن صنعت ساختمان” بهترین حربه برای خنثی شدن تحریم‌ها است نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فعال کردن صنعت ساختمان، بهترین حربه برای خنثی شدن تحریم‌ها است.

علی نیکزاد اظهار داشت: بهترین حربه برای خنثی شدن تحریم‌ها “فعال کردن صنعت ساختمان” است.

وی با بیان اینکه دولت بعدی باید به هر خانواده واجد شرایط، یک مسکن تحویل دهد افزود: بانک مرکزی سال گذشته ابلاغ کرد که ۲۰ درصد از کل تسهیلات‌ها باید به مسکن تخصیص یابد اما فقط ۷ درصد آن محقق شد.

نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کلید حل مشکل مسکن در اختیار دولت قرار دارد اما این بدین معنا نیست که خود دولت مسکن‌سازی کند بلکه دولت وظیفه دارد در سطح کلان راهبری کند و این مهم از طریق ارائه زمین، تسهیلات، تخفیف و تسریع در خدمات امور زیربنایی، پروانه ساخت و غیره محقق می‌شود.

نیکزاد تصریح کرد: به این دولت امیدی نیست اما مجلس با تصویب طرح جهش تولید مسکن کار بزرگی انجام داده و بر اساس قانون مصوب، برای ساخت هر واحد مسکونی بیش از ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بهترین حربه برای خنثی‌کردن تحریم‌ها و شکوفایی اقتصاد، فعال کردن صنعتِ ۱۰۰ درصد بومیِ ساختمان است، برای این مهم و ظهور تاثیر آن در زندگی مردم، با کار جهادی و مدیریت صحیح تنها یک سال زمان نیاز است./تسنیم

کد خبر : 18377

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس