سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 20 آوریل 2021 | 18:27 ب.ظ

محدودیت‌های کرونایی اصناف اردبیل تا آخر هفته تمدید شد

محدودیت‌های کرونایی اصناف اردبیل تا آخر هفته تمدید شد رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل گفت: برابر اعلام ستاد کرونا محدودیت‌های کرونایی اصناف تا آخر هفته تمدید شد.

مهدی اشجع  با اشاره به تمدید محدودیت‌های کرونایی اصناف تا آخر هفته اظهار داشت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی واحدهای صنفی سطح شهر اردبیل به غیر از واحدهای صنفی ضروری تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد.

وی با بیان اینکه در این مدت  تعطیلی اصناف و پاساژها و مراکز خرید رعایت شده است، افزود: گروه های شغلی دو ، سه و چهار اصناف نیز باید همچنان تعطیل باشند و در صورت تخلف پلمب می‌شوند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل با اشاره به  تشدید ضرورت برخوردهای قانونی با واحدهای صنفی متخلف در اجرای پروتکل‌ها اظهار داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ارائه خدمات مطلوب به مردم یک موضوع اساسی و مهم است که در این راستا با متخلفان پروتکل‌های بهداشتی که از تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا پیروی نکنند برخورد قانونی می‌شود.

اشجع تصریح کرد: برخورد با صنوفی که در اجرای پروتکل‌های بهداشتی کم‌کاری می‌کنند یک اولویت اساسی است و علاوه بر اصناف نیاز است تمامی مشاغل، مطب‌ها، دفاتر پیشخوان و ادارات نیز به اجرای این مهم اهتمام داشته باشند.

وی افزود: انتظار می‌رود کسبه و بازاریان برای جلوگیری از کاهش تخلفات صنفی این فرهنگ را در جامعه ترویج کنند از بروز تخلفات نیز جلوگیری به عمل آید که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است./تسنیم

کد خبر : 18371

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس