دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 20 آوریل 2021 | 17:58 ب.ظ
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان اردبیل :

فلسفه وجود ارتش حفظ تمامیت ارضی و پاسداری از عزت ملت است

فلسفه وجود ارتش حفظ تمامیت ارضی و پاسداری از عزت ملت است امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت:فلسفه وجود ارتش در هر کشوری حفظ تمامیت ارضی و پاسداری از عزت ملت است.

آیت الله سید حسن عاملی به مناسبت بزرگداشت روز ارتش اظهار داشت: با توجه به اینکه فلسفه وجود ارتش در هر کشوری حفظ تمامیت ارضی و پاسداری از عزت ملت است، بی‌تردید مجموعه پرافتخار ارتش ایران نیز سال‌هاست در تامین امنیت کشور، دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی و صیانت از تمامیت ارضی کشور نقشی بی‌بدیل ایفا نموده است.

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران از مقتدرترین ارتش‌های دنیا است، گفت: در این سال‌ها ارتش به دستاوردهای بزرگی دست یافته است و روز به روز بر اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود که شایسته تقدیر و قدردانی است.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه ۲۹ فروردین در حافظه تاریخی ملت ایران، یادآور اقدام ماندگار معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) در حمایت راهبردی و سرنوشت‌ساز از ارتش جمهوری اسلامی ایران است، بیان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخت‌ترین لحظات خدمات سرنوشت‌سازی داشته و ما به این ارتش افتخار می‌کنیم و ما قدردان ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم.

عاملی تصریح کرد: ارتش ما قابلیت های بینظیری در دفاع از انقلاب اسلامی و تبعیت از فرماندهی کل قوا به عنوان ولی فقیه زمان و رهبر مقتدر دارد به طوری که اطاعت پذیری محض ارتشیان امروز آنها را در مقام عظمت و اقتدار قرار داده است.

وی افزود:دنیا روی ارتش جمهوری اسلامی ایران حساب ویژه‌ای باز کرده و اگر ارتش کشور مقتدر و باصلابت باشد هیچ کشوری نمی‌تواند به کشور نگاه چپ داشته باشد./تسنیم

کد خبر : 18360

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس