سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 آوریل 2021 | 23:14 ب.ظ
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل:

حرکت لاک‌پشتی پروژه پل قدس راه به جایی نمی‌برد

حرکت لاک‌پشتی پروژه پل قدس راه به جایی نمی‌برد اردبیل-رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: با حرکت لاک پشتی عملیات اجرایی، پل قدس به جایی نمی‌رسد و تا نیمه امسال هم امکان بهره‌برداری از عرشه اصلی آن وجود ندارد.

حسین افسانه  اظهار کرد: در جلسه‌ای که آذرماه با نمایندگان اردبیل در مجلس داشتیم اعلام شد که به رغم تخصیص ۱۰۰ درصد اعتبارات دولتی تا سقف ۱۰۰ میلیارد تومان به دلیل عدم نظارت شهردار، پیمانکار با حرکت لاک‌پشتی تکمیل پل قدس را به اگر و اما کشانده و با گذشت دو ماه از موعد مقرر برای افتتاح این پروژه هنوز خبری از تکمیل آن نیست.

وی خاطر نشان کرد: بعید است تا شهریورماه امکان تردد از عرشه اصلی به وجود آید چرا که شورا و شهرداری پیگیری جدی در این زمینه ندارند و پیمانکار نیز به دلیل آنکه تحت فشار نیست حرکت خود را در این پروژه بسیار کند ادامه می‌دهد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل با اذعان به صحبت‌های اخیر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل مبنی بر تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار دولتی این پروژه گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان منابع دولتی و وام بانکی در حساب شهرداری بلوکه شده ولی تحرک و پویایی را در روند سریع پل قدس شاهد نیستیم و با این اوضاع نمی‌توان به بهره‌برداری این تقاطع غیر همسطح امیدوار بود.

افسانه افزود: با گذشت ۲۵ روز از فصل کاری که شرایط جوی نیز مساعد بوده عملیات بتن‌ریزی به کندی به پیش می‌رود در حالی که مردم انتظار دارند در چند جبهه متفاوت عملیات سنگین بتن‌ریزی در این پروژه انجام شده و کار ملموس باشد.

وی بیان کرد: مقصر اصلی این شرایط عدم پیگیری جدی شورا و شهرداری است که پیمانکار با تلاش و توان مضاعف در این پروژه فعالیتی ندارد و زمان‌بندی نیز به هیچ وجه رعایت نشده و گزارشی به شورا از این فرآیند زمان‌بندی ارائه نشده است./مهر

کد خبر : 18354

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس