سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 16 آوریل 2021 | 14:11 ب.ظ

سازماندهی کمک‌های مومنانه در مناطق کم برخوردار امیدآفرین است

سازماندهی کمک‌های مومنانه در مناطق کم برخوردار امیدآفرین است فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سازماندهی کمک های مومنانه در مناطق کم برخوردار امیدآفرین است.

سردار جلیل بابازاده قانع امروز در مراسم سالروز ارتحال ایت الله مروج اظهار داشت: امروز در شرایطی قرار داریم که تلاش برای ثبات جامعه، نیاز به امید آفرینی برای حفظ آرامش جامعه است و سازماندهی کمک‌های مومنانه در مناطق کم برخوردار امیدآفرین است.

وی با بیان اینکه محوریت پشتیبانی از جنگ در کشور بر عهده علما بود، گفت: عالمان دینی باید پیش از پیش  تلاش کنند  و با الگو قرار دادن آیت الله مروج  در بحث کمک‌های مومنانه نقش موثری در جمع‌آوری کمک‌های مومنانه در ادارات و نهادها ایفا کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به تدوام کمک‌های مومنانه بیان کرد: این کمک‌ها تا ریشه کن شدن کامل کرونا از ادامه خواهد داشت و همچنین در کنار رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و نباید از برگزاری مراسمات ملی و مذهبی غفلت کنیم.

بابازاده تصریح کرد: برای تداوم  رزمایش  استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی نیز در جلب مشارکت‌های مردمی مهم  است و می‌توانیم از این فضا به شکل هنرمندانه برای جلب کمک‌های مردمی و انعکاس اقدامات با حفظ کرامت انسانی استفاده شود.

وی با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی آیت‌الله مروج افزود: آیت الله مروج بی‌مزد و منت با صلابت و صداقت کامل  با بزرگ منشی انسان‌های فرهیخته اردبیل را تولیت کرد و در برهه ای که می‌توانست در بازار جامعه و سرمایه به جایی برسد، به مروج دین تبدیل شد./تسنیم

کد خبر : 18336

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس