جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 16 آوریل 2021 | 14:09 ب.ظ
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

تصویب منطقه آزاد اردبیل در حال پیگیری است

تصویب منطقه آزاد اردبیل در حال پیگیری است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب منطقه آزاد اردبیل به‌طور جدی در حال پیگیری است.

علی نیکزاد  اظهار داشت: منطقه آزاد اردبیل جزو مطالبات به‌حق مردم است که برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و نمایندگان استان به این موضوع ورود کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به این‌که باید تا آخر اردیبهشت، ۸ منطقه آزاد از جمله منطقه آزاد اردبیل در مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین تکلیف شود، این موضوع در حال پیگیری جدی است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اخیرا جلسه‌ای در مجلس با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد برگزار شد که در این جلسه اهمیت منطقه آزاد اردبیل مورد قبول مسئولان مربوطه قرار گرفت و مقرر شد آن‌ها نیز برای تصویب این منطقه در مجمع تشخیص مصلحت همکاری کنند.

نیکزاد تصریح کرد: با توجه به این‌که برای مصوب شدن منطقه آزاد اردبیل در مجمع تشخیص مصلحت نظام، دو سوم رای اعضا نیاز است، تقسیم کاری بین نمایندگان استان انجام شد تا درباره اهمیت این موضوع با اعضای مجمع رایزنی کرده و توضیحاتی ارایه دهند.

وی افزود: در حال حاضر موضوع منطقه آزاد اردبیل در کمیسیون‌های اقتصادی و زیربنایی مجمع قرار دارد و مقرر شده است تا جلساتی با کارشناسان این ۲ کمیسیون برگزار شود./تسنیم

کد خبر : 18333

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس