سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 12 آوریل 2021 | 13:32 ب.ظ
همزمان با ماه رمضان؛

مرحله سوم کمک مؤمنانه در استان اردبیل اجرا می‌شود

مرحله سوم کمک مؤمنانه در استان اردبیل اجرا می‌شود اردبیل – معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان سومین مرحله از اقدام خیرخواهانه مردم در قالب کمک مؤمنانه در استان اردبیل اجرا می‌شود.

 سرهنگ پاسدار شکر عبدی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: با هدف کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه در قالب سومین مرحله از کمک مؤمنانه در اردبیل مساعدت‌هایی همزمان با ماه مبارک رمضان حاشیه شهرهای اردبیل انجام خواهد شد که طی این مرحله از کمک مؤمنانه بسته‌های معیشتی تهیه و توزیع می‌شود.

وی بر حضور مستمر و پر قدرت جامعه خیر اردبیل تاکید و تصریح کرد: در دو مرحله قبلی اجرای طرح سراسری کمک مؤمنانه مردم خیرخواه و نوع‌دوست استان اردبیل از ابتدا تا انتهای اجرای این طرح پای کار بودند که در این مرحله نیز از عموم مردم خیرخواه استان تقاضا داریم تا برای سهیم بودن در ثواب این اقدام همکاری لازم را با سپاه استان داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان ضمن معرفی پایگاه‌های ارتباطی مردم با سپاه جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی گفت: نواحی مقاومت، اقشار بسیج و دفاتر بسیج سازندگی در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های مردم خیر و پیش قدم هستند.

به گفته عبدی مردم استان اردبیل می‌توانند با تحویل کمک‌های غیرنقدی به اقشار و نواحی بسیج یا پرداخت کمک‌های نقدی به شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ یا شماره کارت مجازی ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ به‌نام «جذب و هدایت کمک‌های مردمی» در نزد شعب بانک سپه (انصار سابق) در سراسر استان در این اقدام خداپسندانه مشارکت کنند.

وی ثواب مشارکت در طرح مؤمنانه در ماه مبارک رمضان را بار دیگر یادآور شد و افزود: این طرح در لبیک‌گویی به فرمان مقام معظم رهبری اجرا می‌شود که امید می‌رود مردم استان اردبیل در ماه رمضان پیش رو همانند مراحل اول و دوم مشارکت حداکثری داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان وضعیت معیشتی اقشار آسیب‌پذیر جامعه را در تاثیرپذیری از کرونا ملتهب عنوان کرد و گفت: متأسفانه وضعیت معیشتی بسیاری از اقشار جامعه هم‌اکنون تعریفی ندارد و باید به رسم برادری مؤمنانه نسبت به کمک‌رسانی به این اقشار اقدام نمائیم.

کد خبر : 18298

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس