جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 12 آوریل 2021 | 13:22 ب.ظ
ایرانی‌جم:

بدون نگاه حزبی و سیاسی در انتخابات شورا‌ها ورود پیدا کردیم / فراخوان اعلام برنامه کاندیدا‌ها تا ۲۵ فروردین

بدون نگاه حزبی و سیاسی در انتخابات شورا‌ها ورود پیدا کردیم / فراخوان اعلام برنامه کاندیدا‌ها تا ۲۵ فروردین رئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل، گفت: بدون گرایش و نگاه حزبی، سیاسی و جناحی در ششمین دوره انتخابات شورا‌ها مردم را به مشارکت بیشتر در انتخاب افراد توانمند و صالح ترغیب و تشویق می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ما، سعید ایرانی‌جم، رئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل، شامگاه یکشنبه ۲۲ فروردین‌ماه در نشست با جمعی از اصحاب رسانه، خبرنگاران خبرگزاری‌ها و شبکه‌های مجازی در اردبیل، اظهار کرد: یاد و خاطره معماران جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل را نظیر مرحوم نباتی، ملکی، جعفری و شمس گرامی داشته و اعلام می‌کنیم این تشکل صنفی بعد از چهار دهه فعالیت و دریافت مجوز رسمی از سال ۸۰ سعی کرده تا در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی به فعالیت سازنده خود ادامه دهد.

وی خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل در کنار ۵۲ حزب سیاسی و صنفی سعی کرده تا به عنوان تشکلی مردمی در همه ایام سال حضور موثر در دفاع از حق مردم و پیگیری مطالبات عمومی داشته باشد به طوری که این مجموعه فعالیت محدود ایام انتخاباتی نداشته و در طول سال سعی کرده به صورت حرفه‌ای با همراهی متخصصان و نخبگان علمی و دانشگاهی امر مطالبه‌گری را در اولویت کار‌ها قرار دهد.

تشکیل ۱۲ کمیته تخصصی در مجمع مطالبه‌گران اردبیل

رئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل به شکل‌گیری مجمع مطالبه‌گران استان اردبیل با تشکیل ۱۲ کمیته اشاره کرد و گفت: این کمیته‌ها شامل کمیته‌های اجتماعی و فرهنگی، اساتید و دانشگاه‌ها، اصناف، اقتصاد، بهداشت و درمان، حقوقی، سیاسی، عمران شهری، کشاورزی، گردشگری، محیط زیست و رسانه و اطلاع‌رسانی با ۴۲۰ نفر اعضا می‌باشد که فعالیت مستمری را در طول سال با رویکرد پیگیری مطالبات به حق مردم از مسئولان، مدیران و نمایندگان مجلس و شورا‌ها انجام می‌دهند.

ایرانی‌جم تصریح کرد: ما در سال‌های اخیر به این نتیجه رسیدیم که در مسیر توسعه شهر و احقاق حقوق شهروندان نباید بی‌تفاوت باشیم بلکه پرچم مطالبه‌گری را جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل برافراشته تا با همکاری و همدلی و بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان و خواص جامعه بتواند کار‌ها را به شکل شایسته به پیش ببرد.

وی افزود: در انتخابات پیش روی شورای شهر جامعه اسلامی اصناف و بازاریان ورود عالمانه پیدا کرده تا مردم را به انتخاب افراد صالح، شایسته، توانمند و متخصص در حل مشکلات شهر کمک کرده تا با تکیه بر خرد جمعی و مشورت و همدلی بهترین و شایسته‌ترین افراد در پارلمان محلی قرار گیرند.

رئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل، بیان کرد: ما در سال‌های اخیر با دعوت از استاندار، مدیران استانی و نمایندگان مجلس و همچنین رئیس شورا و شهردار سعی کردیم تا پیگیر مطالبات مردم باشیم و در انتخابات ششمین دوره شورا‌ها نیز با انتشار فراخوان از کاندیدا‌های توانمند دعوت کردیم تا ۲۵ فروردین ماه در قالب فرم ارائه شده رزومه و رویکرد‌های خود را برای حضور در صحنه انتخابات شورا‌ها ارائه کنند.

ایرانی‌جم اضافه کرد: قطعا در فضاسازی انتخاباتی و انتخاب ۱۶ نفر عضو اصلی و علی‌البدل رسانه‌ها نقش محوری داشته و امیدواریم با اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم هم شهروندان را به مشارکت در انتخابات ترغیب و تشویق کرده و هم در انتخاب کاندیدا‌های شایسته نقش‌آفرینی کنند.

وی اظهار کرد: به دور از نگاه حزبی، سیاسی و جناحی جامعه اصلامی اصناف و بازاریان دنبال افراد توانمند و متخصص برای حضور در جایگاه پارلمان محلی است که امیدواریم با بهبود شرایط کرونا این مجموعه بتواند در پیگیری مطالبات و پاسخگو بودن مسئولان و نمایندگان به رسالت خود به شایستگی عمل کند.

در این جلسه تعدادی از خبرنگاران اصحاب رسانه دیدگاه‌های خود را در مورد مسایل و موضوعات مطرح شده به ویژه نقش جامعه اسلامی اصناف و بازاریان، تقویت نظام مطالبه‌گری، توجه به انتخاب کاندیدا‌های شایسته برای حضور در جایگاه شورای شهر، پرهیز این تشکل از نگاه حزبی، جناحی و سیاسی و پاسخگو بودن مدیران، مسئولان و منتخبان مردم در مجلس و شورا‌ها در کنار بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها در طرح مسایل و موضوعات مختلف کمیته‌های ۱۲گانه مطرح کردند.

کد خبر : 18292

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس