سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 آوریل 2021 | 10:23 ق.ظ
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

نیروهای مسلح کشور از لحاظ تجهیزاتی و تکنولوژیکی هم پای ارتش‌های جهان حرکت می‌کنند

نیروهای مسلح کشور از لحاظ تجهیزاتی و تکنولوژیکی هم پای ارتش‌های جهان حرکت می‌کنند نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: نیروهای مسلح کشور از لحاظ تجهیزاتی و تکنولوژیکی هم پای ارتش‌های جهان حرکت می‌کنند.

آیت‌الله سیدحسن عاملی بعد از ظهر امروز در دیدار با  فرماندهان تیپ ۴۰ متحرک هجومی در آستانه هفته ارتش اظهار داشت: نیروهای مسلح در سال‌های قبل انقلاب قدرت و عظمتی برای دفاع نداشتند اما با پیروزی انقلاب اسلامی توانستند خودی نشان دهند و هم اکنون با اتکا به توانمندی‌های داخلی و نبوغ و استعداد دانشمندان و جوانان ایرانی توانسته‌اند از لحاظ تجهیزاتی و تکنولوژیکی هم پای ارتش‌های جهان حرکت کنند.

وی با بیان اینکه ارتش در آزمون‌های مختلف سربلند بیرون آمده است، گفت: فلسفه وجود ارتش در هر کشوری  حفظ تمامیت ارضی و پاسداری از عزت ملت است و کشور ما قسمت اعظمی از افتخارات خود را مدیون تلاش‌ها و زحمات ارزشمند دلاوران ارتش جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل بیان کرد: نهاد پرافتخار نیروی انتظامی و یگان مرزبانی با صیانت از مرزهای آبی و خاکی کشور در تأمین امنیت و آرامش کار بسیار بزرگی انجام می‌دهند به گونه‌ای که بیان و قلم از وصف و تحسین آن عاجز است.

عاملی تصریح کرد: بی‌شک نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از جمله ارکان برقراری ثبات و آرامش در کشور است که با اقتدار و صلابتی مثال زدنی، همواره در کنار مردم بوده و همراه و همدل با سایر عناصر دخیل، در مسیر تامین امنیت ملت بزرگ ایران اسلامی، به طور شبانه‌روزی تلاش می‌کند.

در این دیدار  فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش نیز با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته ارتش به صورت مجازی افزود: با توجه به شرایط کرونایی امسال  برنامه‌های هفته ارتش متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد./تسنیم

کد خبر : 18280

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس