جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 10 آوریل 2021 | 08:56 ق.ظ

گلایه شدید الحن ولی اسماعیلی نائب رئیس اول کمیسیون اجتماعی از مسئولان استانی

گلایه شدید الحن ولی اسماعیلی نائب رئیس اول کمیسیون اجتماعی از مسئولان استانی بعد از چندین جلسه حضوری با معاون وزیر و مدیران ارشد استان و مدیران کل در خصوص تعیین تکلیف زمین آموزش پرورش که بایستی برآورد قیمت شده و برای احداث درمانگاه در اختیار قرار میگرفته متاسفانه هیچ نتیجه عملی حاصل نشده مردم عزیز گرمی گلایه جدی در این خصوص که از بد حادثه کلنگ زنی هم شده در زمان نماینده وقت دارند.

نهایت اینکه برای دفاع از حق مردم و اجرای مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی سوال از وزیر آموزش و پرورش را امروز تقدیم هیات رئیسه کردیم.

متاسفانه مدیران ارشد استان و مدیر کل آموزش و پرورش بی مهری زیادی به گرمی داشته اند که در وقت مناسب با مردم از طریق شبکه سبلان صحبت خواهم کرد.
تعدادی از مدیران ارشد هیچ نگاه مثبتی به مناطق محروم نداشته حتی در توزیع اعتبارات استانی هم ظلم فاحشی صورت میگیرد که اسناد آن را نیز در اختیار رسانه ها قرار خواهم داد.

بعنوان مثال در اخذ بودجه با توجه به نیاز جامعه هدف جانبازان و ایثارگران و خانواده های معظم شهدا همه ی مدیران کل بنیاد شهید کشور نزد بنده برای افزایش بودجه آمدند و تنها مدیر کلی که نیامد مدیر استان اردبیل بود که امیدوارم بتواند در محضر خدا جوابگوی خانواده های معظم شهدا باشند.

یا در زمان بودجه و لایحه ۱۴۰۰ هیج جلسه ی توجیهی در خصوص چگونگی و اخذ بودجه توسط سازمان برنامه بودجه استان با مجمع نمایندگان برگزار نشد این در صورتی است که هر روز شاهد جلسات حضوری مسئولان ارشد استان با مجامع نمایندگان استانها در مجلس بوده ایم.

افزایش بودجه استان مخصوصا در بحث،عمران هم محصول تلاش تک تک نمایندگان استان میباشد که شبانه روزی تلاش کردند. سر بسته عرض میکنم تا من هستم اجازه تضییع حق مردم گرمی مغان و بخش مرزی موران و شهرستان انگوت را مخصوصا در مورد تخصیص آب سد ها نخواهم داد. در دیگر موارد هم به زودی در برنامه زنده شبکه سبلان با مردم صحبت خواهم کرد.

کد خبر : 18226

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس