جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 8 آوریل 2021 | 19:50 ب.ظ
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل افزایش یافت

مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل افزایش یافت مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مشارکت‌های مردمی و میزان کمک‌های خیرین این استان در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن ۶۴ درصد رشد داشته است .

حسین دشتی با قدردانی از کمک‌های مردم نیکوکار استان اردبیل به نیازمندان و افراد بی‌بضاعت افزود: کمیته امداد امام هرگز به تنهایی و بدون کمک‌های مردمی قادر به پاسخگویی به نیازهای اساسی مددجویان نهاد حمایتی این استان نیست.

وی اظهارکرد: همانطور که مردم استان اردبیل در بسیاری از کارهای خیر و عام‌المنفعه سرآمد هستند، همواره مردم خیر با کمک‌های مالی خود به نیازمندان نشاط و شادابی را به اقشار آسیب‌پذیر هدیه می‌کنند.

او با اعلام اینکه اردبیلی‌های نیکوکار در سال ۱۳۹۹ حدود ۸۲۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به خانوارهای تحت پوشش و حمایت کمیته امداد و سایر افراد نیازمند استان کمک کرده‌اند، بیان کرد: در زمانی که به خاطر شیوع ویروس کرونا بسیاری از خانواده‌ها دچار وضعیت نامناسب اقتصادی شده‌اند، مردم خیر استان با افزایش کمک‌های خود مانع از افزایش فشار اقتصادی به قشر آسیب‌پذیر جامعه در مدت شیوع این بیماری شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه کمک‌های مردم خیر اردبیل در سال ۱۳۹۹ نسبت به سال ۱۳۹۸ رشد ۶۴ درصدی داشته است، افزود: افزایش کمک‌های مردم ولایت‌مدار اردبیل برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری است که مردم را به همدلی، مواسات و کمک مومنانه در سال گذشته دعوت کردند.

دشتی به کمک ۱۳۰ میلیارد ریالی مردم اردبیل به جشن نیکوکاری اشاره کرد و گفت: در جشن نیکوکاری سال ۱۳۹۹ که با شعار “عیدی برای همه” برگزار شد، شاهد رشد ۸۷ درصدی کمک‌های مردمی نسبت به جشن نیکوکاری سال ۱۳۹۸ هستیم.

۴۲ هزار خانوار در قالب ۸۵ هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند که رسیدگی به مشکلات آن‌ها یاری همگانی را می‌طلبد./ایرنا

کد خبر : 18206

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس