سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 آوریل 2021 | 12:42 ب.ظ
مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل:

۳۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در اردبیل تکمیل می‌شود

۳۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در اردبیل تکمیل می‌شود اردبیل – مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۳۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در مناطق مختلف استان اردبیل تکمیل و در اختیار علاقمندان به حوزه ورزش قرار می‌گیرد.

سجاد انوشیروانی ، اظهار کرد: امسال با نگاه پشتیبانی از همه هیئت‌های ورزشی سعی خواهیم کرد تا زمینه و بستر درخشش ورزشکاران را در میادین ملی، بین‌المللی و جهانی فراهم کرده و موفقیت تیم‌های ورزشی را شاهد باشیم.

وی یکی از زمینه‌ها و بسترهای کسب این موفقیت را افزایش سرانه فضاهای ورزشی در رشته‌های مختلف اعلام کرد و گفت: ۳۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی با اولویت در مناطق مختلف استان با پیشرفت ۵۰ درصد در مسیر تکمیل قرار می‌گیرند تا هیئت‌های ورزشی از این سالن‌ها و امکان ورزشی برای استعدادیابی و نخبه‌پروری در حوزه ورزش استفاده کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: امسال برای ارتقا نشاط و سرزندگی افراد جامعه به دور از فضای کرونایی تلاش خواهیم کرد تا ورزش همگانی را در کنار ورزش قهرمانی توسعه بدهیم که انتظار می‌رود در پارک‌ها و فضاهای عمومی شهر شاهد برگزاری برنامه‌های ورزش همگانی، صبحگاهی و شامگاهی با مشارکت مردم باشیم.

انوشیروانی افزود: در سال جاری با یک برنامه‌ریزی منظم سعی خواهیم کرد تا انضباط مالی را رعایت کرده و به نوعی به سمت انجام فعالیت‌های کیفی حرکت کنیم تا اعزام تیم‌ها به مسابقات و میزبانی رویدادهای مختلف با یک شرایط منطقی و مناسب همراه باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در صورت مساعد بودن شرایط کرونایی استان اردبیل امسال میزبان مسابقات جهانی والیبال خواهد بود که در این زمینه رایزنی با مسئولان فدراسیون والیبال و وزارت ورزش و جوانان انجام شده است.

انوشیروانی به در پیش بودن مسابقات المپیک و آسیایی اشاره کرد و ادامه داد: برای حضور قدرتمندانه در این مسابقات و اعزام نفرات منتخب استان، امسال در رشته‌های مدال‌آور سعی خواهیم کرد تا برگزاری رویدادهای مختلف را اعم از لیگ‌های استانی به جد دنبال کنیم تا با استعدادیابی مناسب برای سال‌های آینده نفراتی شایسته در المپیک و مسابقات جهانی از استان اردبیل افتخارآفرینی کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد: برای مسابقات المپیک جوانان که در سال ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد از هم اکنون در رده سنی جوانان در رشته‌های مدال‌آور برنامه‌ریزی‌ها را انجام می‌دهیم تا درخشش تیم‌های ورزشی استان را در چنین رویدادهای جهانی و المپیکی شاهد باشیم.

کد خبر : 18187

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس