جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 آوریل 2021 | 12:33 ب.ظ
بدری در تذکر شفاهی:

کرونا و گرانی هدیه دولت در روزهای قبل از عید به مردم بود

کرونا و گرانی هدیه دولت در روزهای قبل از عید به مردم بود عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:کرونا و گرانی هدیه دولت در روزهای قبل از عید به مردم بود و متأسفانه دولت همچنان به این بازی ادامه می‌دهد

صدیف بدری در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: ماه‌هاست که قطار گرانی مردم و به ویژه اقشار ضعیف جامعه را زیر می‌گیرد و دولت نه تنها در توقف یا کاستن سرعت آن ناتوان است بلکه با بی‌تدبیری، سوء مدیریت و اتخاذ تصمیمات ضد و نقیض بر شتاب و سرعت قطار گرانی می‌افزاید.
نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر گوشت، مرغ و میوه برای طبقات فرودست جامعه به خاطرات پیوسته است، افزود: سفره‌هایی که هر روز خالی‌تر می‌شود نمونه‌ای از کارنامه اسفناک دولت است که هر روز پیش روی میلیون‌ها ایرانی گشوده می‌شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آقای رئیس جمهور در روزهایی که مردم برای تأمین بدیهی‌ترین نیازهای خود متحمل فشارهای بی‌سابقه شده و تورم هر ماه رکورد جدیدی به ثبت می‌رساند و بازار به حال خود رها شده است، آرامش و لبخند شما و اعضای کابینه یادآور ضرب‌المثلی آذری که معنای آن می‌شود فرد سیر هرگز حال و روز گرسنه را درک نمی‌کند.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: صف‌های طویل مردم برای خرید کالاهای ضروری را نمی‌بینید، مردمی که قرار بود از درآمد سرشار بهره‌مند شوند، در شرایط کرونایی هر روز چندین ساعت وقت گرانبهای خود را در صف های مرغ و روغن صرف می‌کنند.
بدری با طرح این پرسش که چگونه به حراج عزت نفس مردم کنار می‌آیید، افزود: کرونا و گرانی هدیه دولت در روزهای قبل از عید به مردم بود و متأسفانه دولت همچنان به این بازی ادامه می‌دهد.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به دولت تصریح کرد: به این بازی پایان دهید.

کد خبر : 18180

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس