جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 آوریل 2021 | 12:17 ب.ظ
رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی اردبیل:

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اردبیل کلید خورد

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اردبیل کلید خورد اردبیل – رئیس روابط عمومی تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین‌ اجتماعی استان اردبیل از فروردین ماه امسال آغاز می‌شود.

غلامحسین آگاهی به افزایش چشمگیر حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی نسبت به فروردین ماه ۱۳۹۸ اشاره و اظهار کرد: مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی استان اردبیل در فیش حقوق فروردین ماه امسال اعمال می‌شود که در همین رابطه شاهد افزایش چشمگیر حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان نسبت به مدت مشابه دو سال گذشته هستیم.

وی خاطرنشان کرد: برطرف‌سازی فاصله مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی با سایر صندوق‌های جاری اردبیل از دو سال گذشته به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته شده است که با اجرا کردن مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق‌ها از همین ابتدای سال شاهد حقوق مستمر و موازی در این سازمان خواهیم بود.

رئیس روابط عمومی تأمین اجتماعی استان از افزایش و ارتقای خدمات سازمان تأمین اجتماعی برای افراد تحت پوشش خبر داد و تصریح کرد: با بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی در آینده نزدیک خدمات تأمین اجتماعی به جامعه هدف بیشتر خواهد شد که برنامه‌ریزی‌های هدفمند در این راستا انجام شده است.

به گفته آگاهی حداقل حقوقی که برای بازنشستگان با ۳۰ سال سابقه خدمت در حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شد در فروردین ماه امسال با احتساب یک همسر و دو فرزند این میزان به حدود ۴ میلیون و ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

وی همچنین به تأثیر سابقه پرداخت بیمه در حقوق بازنشستگان نیز اشاره کرد و یادآور شد: حقوق مستمری‌بگیرانی که بیش از ۳۰ سال سابقه پرداخت بیمه داشته‌اند بیشتر از رقم مذکور و کسانی که سابقه بیمه‌پردازی آنها کمتر از ۳۰ سال بوده مبلغی کمتر از این مقدار برای حقوق هر ماه واریز خواهد شد.

این مسئول از صدور احکام نهایی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی استان طی روزهای آینده خبر داد و اظهار کرد: این مهم به منظور پرداخت به موقع و مطابق با زمانبندی ماه‌های گذشته به شعب استان جهت رسیدگی سریع ابلاغ شده است.

کد خبر : 18171

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس