جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 5 آوریل 2021 | 00:26 ق.ظ
رئیس سازمان صمت اردبیل خبر داد؛

توزیع کالاهای اساسی ماه رمضان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای اردبیل

توزیع کالاهای اساسی ماه رمضان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای اردبیل اردبیل- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت : اقلام و کالاهای ضروری و اساسی مردم ذخیره‌سازی شده و در ماه مبارک رمضان توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای منتخب در استان توزیع خواهد شد.

رامین صادقی ظهر یکشنبه که در نشست با فرماندهان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل سخن می‌گفت با بیان اینکه اقلام اساسی و ضروری مردم برای ماه مبارک رمضان ذخیره سازی شده است اظهار کرد: قیمت مصوب این اقلام ضروری توسط ستاد تنظیم بازار معین شده و به صورت گسترده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و منتخب استان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در راستای جلوگیری از ازدحام و تجمع مردم، سعی در افزایش شبکه‌های توزیع و عرضه کالاهای اساسی داریم، افزود: تلاش مجموعه سازمان صمت استان تأمین مایحتاج عمومی مردم است و در این راستا نظارت بر توزیع اقلام و رعایت قیمت مصوب به صورت ویژه در دستور کار قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر همکاری سایر دستگاه‌های نظارتی و بسیج استان در راستای کنترل قیمت بازار در ماه مبارک رمضان تاکید و تصریح کرد: برای نظارت بر توزیع اقلام علاوه بر بازرسین سازمان صمت استان و اتاق اصناف، از ظرفیت پویش‌های مردمی اعم از سپاه و بسیج نیز به صورت محله محور استفاده می‌شود.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان به برنامه‌ریزی‌های لازم انجام گرفته در جهت تأمین کالاهای اساسی در بازار اشاره کرد و افزود: برای کالاهای ویژه ماه مبارک رمضان پیش بینی‌های لازم در بازار صورت گرفته است و با آمادگی کامل به استقبال ضیافت رمضان می‌رویم که در این راستا گران فروشی نیز زیر ذره بین نظارتی تیم‌های مشترک بازرسی سازمان صمت با ادارات ذی‌ربط قرار دارد و هر گونه تخطی در همین رابطه رصد و رسیدگی خواهد شد./مهر

کد خبر : 18140

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس