جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 3 آوریل 2021 | 23:52 ب.ظ
عضو کمیسیون عمران مجلس:

مجلس در سال ۱۴۰۰ به دنبال اطلاع‌رسانی شفاف است

مجلس در سال ۱۴۰۰ به دنبال اطلاع‌رسانی شفاف است عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شفاف‌سازی قوانین و اطلاع‌رسانی‌های لازم در طول چندین سال گذشته با ضعف‌هایی مواجه بوده که نیاز است در این زمینه تمهیدات لازم انجام یابد.

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: در سالی که مقام معظم رهبری آن را به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری کرده‌اند رسالتی خطیر و حساسی بر عهده مجلس است که درصدد هستیم در این زمینه بتوانیم مشکلات خود را برطرف‌سازی کنیم.

وی بیان کرد: در راستای تحقق اهداف مورد نظر نیاز است تا مجلس اهتمام جدی در راستای نظارت کافی و جدی داشته باشد چرا که در این صورت ۹۰ درصد مشکلات برطرف شدنی محسوب می‌شود و به همین منظور امسال درصدد هستیم در این زمینه تصمیمات اساسی اتخاذ کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: قوانین مشکل خاصی ندارد و مشکلی که در این زمینه وجود دارد تنقیح قوانین است که باید در سال جدید جزو اولویت‌های اساسی باشد تا بتوانیم موانع موجود را از سر راه برداشته و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

بدری ادامه داد: شفاف‌سازی قوانین و اطلاع‌رسانی‌های لازم در طول چندین سال گذشته با ضعف‌هایی مواجه بوده که نیاز است در این زمینه تمهیدات لازم انجام یابد و شفاف‌سازی‌های لازم انجام یابد تا مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.

وی تصریح کرد: سعی ما بر این است که در حوزه نظارت بیش از گذشته به وظایف خود عمل کرده و در راستای تحقق اهداف مورد نظر گام‌های اساسی و هدفمند برداریم که این مسئله به عنوان یک اولویت اساسی و مهم باید مورد توجه واقع شود./تسنیم

کد خبر : 18131

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس