جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 آوریل 2021 | 22:59 ب.ظ
استاندار اردبیل:

ایران اسلامی در سایه امنیت، همیشه سر بلند است

ایران اسلامی در سایه امنیت، همیشه سر بلند است اردبیل _ استاندار اردبیل گفت: نیروهای جان برکف نظامی، انتظامی و امنیتی با تیزبینی هر چه تمام حافظان نظام و مرزهای کشور بوده و ایران اسلامی در سایه امنیت همیشه سربلند خواهد ماند.

اکبر بهنامجو در بازدید از محل استقرار تیپ ۴۰ ارتش در منطقه سومار اظهارکرد: نیروهایی از تیپ ۴۰ متحرک استان اردبیل برای حفاظت از خاک و مرز کشور جهت پیشگیری از تحرکات تکفیری به این منطقه اعزام شدند و بخشی از مرزها را مدیریت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این تیپ علاوه بر حفاظت از مرزها در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا هم خوب عمل کرده است، افزود: با برکت امنیت و آسایش در سایه تلاش شبانه‌روزی مرزبانان و نظامیان شعار سال و توسعه اقتصادی و فرهنگی در کشور اتفاق می‌افتد و مسئولان نیز  باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهند.

استاندار اردبیل افزود: پیرو صحبت با فرماندهی شمال‌غرب کشور نیروهای استان همیشه در صحنه بوده و در تمام ماموریت‌ها موفق عمل کرده‌اند و جا دارد عید نوروز و اعیاد شعبانیه و روز ارتش جمهوری اسلامی را به این جان برکفان و خانواده‌های صبورشان تبریک و تهنیت عرض کنم.

وی تشریح کرد: نیروهای مسلح در آواربرداری زلزله و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل در بازسازی خانه های زلزله‌زدگان شهر معمولان موفق عمل کرده‌اند و مسئولان استان کرمانشاه این موضوع را بخوبی تایید می‌کنند.

بهنامجو ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل اولین استانی بود که در بازسازی خانه‌های زلزله‌زدگان موفق عمل کرده و خانه‌های خود را تکمیل کرده و تحویل داده‌اند.

وی در ادامه از تلاش نیروهای مسلح ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، کارکنان صدا و سیما و رسانه‌ها که همواره در کنار مسئولان هستند، تقدیر کرد./ایرنا

کد خبر : 18090

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس