جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 آوریل 2021 | 22:56 ب.ظ
نماینده ولی فقیه در اردبیل:

راه نفوذ دشمن در جمهوری اسلامی ایران بسته است

راه نفوذ دشمن در جمهوری اسلامی ایران بسته است اردبیل – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: با مدیریت متعالی مقام معظم رهبری راه هر گونه نفود دشمن در جمهوری اسلامی ایران بسته و کشور با صلابت به سوی توسعه در حرکت است.

آیت‌الله سیدحسن عاملی روز پنجشنبه به مناسبت روز جمهوری اسلامی در نشست با جمعی از مدیران استان اردبیل با اشاره به پیشرفت‌های شگرف در بخش نظامی کشور افزود: تکنولوژی دست یافته در سپاه و ارتش به حدی پیشرفته است که دشمن فرصتی برای تعرض به ایران اسلامی  نخواهد یافت.

وی بیان کرد: دشمنان اگر فرصت و جرات می‌یافتند تاکنون تمام زیرساخت‌های ما را از بین می‌بردند.

امام جمعه اردبیل با تاکید بر هوشیاری در برابر تبلیغات دشمنان اظهارکرد: راه حل مشکلات اقتصادی ما نگاه به آمریکا و اروپا نیست، بلکه حمایت کامل از سرمایه‌گذاران داخلی برای استفاده بهینه از توانمندی کشور در راستای رفع مشکلات و ایجاد اشتغال و تولید است.

وی افزود: ملت بزرگ ایران تنگناها و تحریم‌های بزرگی را تحمل و  برای حفظ نظام هزینه‌های آرمانی پرداخت کرده است.

آیت‌الله عاملی بیان کرد: دشمن همچنان دست از تبلیغات و جنگ روانی برای ایجاد فشار بر ملت برنداشته  و چندین برابر کشورهای یگر بر علیه کشور ما فعال است.

وی در ادامه به قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری اشاره کرد و خواستار مراقبت از رفتارها و ورود اخلاقی به عرصه تبلیغات‌  نامزدها شد.

امام جمعه اردبیل نقش مدیریت در توسعه و آبادانی را نقش مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: در انجام وظایف مدیریتی باید فرصت ها مغتنم شمرده شده و وجدان کاری و کسب توشه اخروی سرلوحه اعمال باشد.

وی مدیریت مناسب را در سرعت‌بخشی به تحولات اقتصادی و توسعه‌ای با اهمیت دانست و خواستار نقش‌آفرینی مدیران در جذب سرمایه‌گذاران شد.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل نیز در این نشست با اشاره به شعار سال جاری مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از برنامه‌ریزی برای اجرایی شدن این شعار در تمام حوزه‌های فعالیتی در دستگاه‌های اجرایی خبرداد.

بهروز ندایی افزود: این شعار همه برنامه‌ها و فعالیت ها را در بر می‌گیرد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در تمام حوزه‌های اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در راستای تولید محتواها ، پشتیبانی از سرمایه‌گذاری و مانع‌زدایی در زمینه‌های مختلف اقدام می‌کنند.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی در سال‌جاری نیز برای توسعه و آبادانی کشور و استان تلاش می‌کنند، از حمایت‌ها و راهنمایی‌های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل قدردانی کرد./ایرنا

کد خبر : 18088

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس