سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 آوریل 2021 | 22:41 ب.ظ
رئیس سازمان صمت اردبیل خبر داد؛

توزیع بیش از ۱۶۰۰ تن گوشت مرغ در ایام تعطیلات عید نوروز در اردبیل

توزیع بیش از ۱۶۰۰ تن گوشت مرغ در ایام تعطیلات عید نوروز در اردبیل اردبیل – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از توزیع بیش از هزار و ۶۰۰ تن گوشت مرغ در ایام نوروز خبر داد و گفت: افزایش مسافران نوروزی در استان میزان مصرف را افزایش داده است.

 رامین صادقی بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تأمین و توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازار از مهم‌ترین وظایف و اهداف سازمان صنعت معدن و تجارت استان است اظهار کرد: با تدابیر انجام شده در این مجموعه خوشبختانه در امر تأمین و عرضه کالاهای اساسی در سطح استان هیچ گونه کمبودی در بازار نیست و عرضه تمامی اقلام به خوبی در حال انجام است.

وی عرضه مستمر گوشت مرغ در بازار را از عوامل اصلی کنترل قیمت و توزیع مناسب عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته تولید مرغ در استان با تأمین به موقع خوراک تولید و توزیع شده این امر در روزهای اخیر موجب روان سازی چرخه توزیع و رفع التهاب کالا بوده است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل به مصوبه ستاد تنظیم بازار مبنی بر عرضه مرغ کشتار روز اشاره کرد و گفت: روزانه بیش از ۱۰۰ تن مرغ کشتار روز به قیمت مصوب در سطح استان توزیع شده و کمبود یا اختلالی در روند تولید و توزیع گوشت سفید در استان نداریم.

صادقی افزایش سرانه مرغ را از عوامل ایجاد صف در بازار عرضه عنوان کرد و افزود: در نوروز امسال با حجم قابل توجهی از مسافران نوروزی روبرو بودیم که مصرف گوشت مرغ را از روند عادی خود چندین برابر کرده و موجب افزایش خرید و تقاضا در بازار شده است.

وی از مردم استان خواست در این شرایط برای رعایت حال همه شهروندان از خرید بیش از نیاز و مصرف خود بپرهیزند تا عرضه و تقاضا در بازار گوشت مرغ به خوبی صورت گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از توزیع مرغ در نقاط مختلف شهر خبر داد و افزود: تمامی این اقدامات به منظور تنظیم بازار، و توزیع مناسب و یکسان در تمامی نقاط شهر است تا شهروندان دسترسی آسان‌تر و راحت تری برای خرید داشته باشند.

صادقی با بیان اینکه از ۲۸ اسفند ۹۹ تاکنون بالغ بر هزار و۶۰۰ تن مرغ کشتار روز در بازار توزیع شده است تصریح کرد: امروز نیز بیش از ۳۰۰ تن مرغ کشتار روز در سطح استان در حال توزیع است و این روند توزیع همچنان در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

وی بر ضرورت کنترل قیمت و تعادل و وجود انصاف و عدالت در بازار تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به سابقه خوب صنوف در دوره‌های مختلف و درک شرایط اقتصادی، قدردان همراهی اصناف و بازاریان با مجموعه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هستیم.‌/مهر

کد خبر : 18079

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس