سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 مارس 2021 | 21:13 ب.ظ
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بازار مسکن با ارائه تسهیلات ویژه ساماندهی می‌شود

بازار مسکن با ارائه تسهیلات ویژه ساماندهی می‌شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای جلوگیری از بخش عمده مشکلات مردم که مربوط به حوزه مسکن است اقداماتی اساسی و قابل توجه انجام یافته و به همین منظور ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسویاظهار داشت: در راستای جلوگیری از بخش عمده مشکلات مردم که مربوط به حوزه مسکن است اقداماتی اساسی و قابل توجه انجام یافته و به همین منظور ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: تزریق ۳۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بخش مسکن به عنوان یک عامل اساسی برای مسکن‌دار شدن افراد نیازمند و واجد شرایط است که به همین منظور تمام تلاش ما بر این است تا سال آینده تزریق این اعتبارات تحقق یابد و بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رشد مسکن در کشور نیازمند افزایش قابل توجهی است که در این زمینه تلاش جدی برای پرداخت وام ساخت و خرید مسکن مبنای کار قرار گرفته است و زمینه‌ساز تحولات اساسی در کشور خواهد بود که این موضوع برای ما به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

موسوی ادامه داد: نیاز سالانه کشور یک میلیون واحد مسکونی است، در حالی که کمتر از ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در چندین سال گذشته احداث شده است و عرضه و تقاضای مسکن را با هم هماهنگ کنیم که این موضوع می‌تواند در تحقق اهداف مورد نظر نقش اساسی ایفا کند.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در تلاش هستیم قیمت مسکن را کاهش دهیم که این مسئله زمینه اشتغال‌زایی ۳ میلیون نفری را ایجاد می‌کند که در تلاش هستیم با همکاری و مشارکت مسئولان و دستگاه‌های مربوطه به اهداف مورد نظر خود جامه عمل بپوشانیم./تسنیم

کد خبر : 18061

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس