جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 مارس 2021 | 20:57 ب.ظ
وزیر صنعت:

دستور ویژه رئیس جمهور به وزارت صمت برای کاهش قیمت‌ها / میوه شب ‌عید به طور انبوه در بازار عرضه می‌شود

دستور ویژه رئیس جمهور به وزارت صمت برای کاهش قیمت‌ها / میوه شب ‌عید به طور انبوه در بازار عرضه می‌شود وزیر صنعت از دستور ویژه رئیس جمهور به وزارت صنعت برای کاهش قیمت‌ها خبر داد و گفت: میوه شب عید بطور انبود در بازار عرضه می‌شود.

علیرضا رزم‌حسینی اظهار داشت: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر کاهش قیمت‌ها رئیس جمهور دستور ویژه‌ای به وزارت صمت در راستای کاهش قیمت دادند و تدابیر ویژه برای کاهش قیمت‌ها در کشور انجام می‌شود.

وی افزود: میوه شب عید نیز به طور انبوه در بازار عرضه می‌شود تا دغدغه و نگرانی در این زمینه برای مردم وجود نداشته باشد.

رزم حسینی با بیان اینکه جهش تولید که مقام معظم رهبری به آن تاکید ویژه‌ای دارند علی‌رغم تحریم و کرونا در کشور اتفاق افتاده است، تصریح کرد:‌ علی‌رغم تحریم و کرونا که در کشور وجود داشت توانستیم به دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه  صنعت و تولید دست یابیم.

وزیر صمت  بیان کرد: در دوره تحریم رونق بسیار خوبی در حوزه تولید شاهد بودیم و توسعه کارخانه های صنعتی در کشور به وجود آمد که نقش به سزایی در اشتغال و پویای اقتصاد داشت.

رزم حسینی افزود: در حوزه مبل و صندلی و پوشاک شاهد افزایش تولید بودیم همچنین توانستیم بسیاری از کارخانه های کشور را فعال کنیم که در این زمینه سهم استان اردبیل ۴۸ واحد تولیدی بود.

وی افزود: امروز دو واحد تولیدی در استان اردبیل به بهره برداری رسید که گام بزرگی برای اقتصاد استان اردبیل به وجود آمد./تسنیم

کد خبر : 18046

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس