جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 12 مارس 2021 | 23:38 ب.ظ
مدیر کل راهداری اردبیل خبر داد؛

کولاک شدید در همه محورهای اردبیل

کولاک شدید در همه محورهای اردبیل اردبیل – مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: تمامی محورهای مواصلاتی استان اردبیل در حال حاضر شرایط بارشی و کولاکی دارد و تردد در آنها با احتیاط کامل در حال انجام است.

کلیم‌الله وثوقی ، با تشریح آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان اردبیل در جریان بارش برف امروز، اظهار کرد: با توجه به بارش سنگین برف همراه با کولاک در همه مناطق استان اردبیل در مسیرها و جاده‌های استان شرایط بارش سخت بوده و کولاک همه گردنه‌ها و محورهای مواصلاتی از جمله مسیر نیر به سراب، سرچم و گردنه حیران را فراگرفته و تردد به کندی در آنها در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: به رغم این شرایط سخت تمامی محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و رفت و آمد در آنها با تجهیزات زمستانی ممکن است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل استقرار ۸۰ اکیپ راهداری را یادآور شد و بیان کرد: از شب گذشته اکیپ‌های راهداری به حال آماده‌باش درآمده‌اند تا عملیات برفروبی و نمک‌پاشی را انجام دهند.

وثوقی افزود: هنوز آماری از مسدود بودن راه‌های روستایی گزارش نشده و تمرکز ما در مسیرهای اصلی و گردنه‌های صعب‌العبور است تا خطری متوجه مسافران و رانندگان نشود که بعد از فروکش کردن بارش‌ها، برفروبی در راه‌های روستایی نیز آغاز خواهد شد.

وی از هموطنان خواست، از سفرهای غیرضرور پرهیز کرده و در صورت ضرورت سفر تجهیزات ایمنی و زمستانی را با خود به همراه داشته باشند.

کد خبر : 18010

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس