جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 12 مارس 2021 | 12:12 ب.ظ
امام جمعه و استاندار اردبیل:

مسئولین فرهنگی برای نهادینه شدن فرهنگ شهادت در جامعه تلاش کنند

مسئولین فرهنگی برای نهادینه شدن فرهنگ شهادت در جامعه تلاش کنند اردبیل – امام جمعه و استاندار اردبیل با صدور پیامی از مسئولین فرهنگی خواستند برای نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت و سیره تابناک شهدا در جامعه تلاش کنند.

آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل به مناسبت ۲۲ اسفند، روز شهید، پیام مشترکی را صادر کردند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی‌شک امنیت و عزت امروز ما مرهون ایثارگری‌های مردان و زنان بزرگی است که با تقدیم جان عزیزشان، از ارزش‌های والای دینی و میهنی حفاظت کردند.

این انسان‌های شریف، همان یاران در گهواره امام خمینی (ره) بودند که با مبنا قرار دادن آرمان‌های اسلام ناب محمدی (ص) و تحت رهبری امام راحل عظیم‌الشان، در هر میدان و صحنه مبارزه، درخشیدند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را به پیروزی رساندند و نهایتاً مدال پرافتخاری به نام «شهید» را بر گردن آویختند.

این‌جانبان فرا رسیدن ۲۲ اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا و سال‌روز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی را که امسال با عید بزرگ مبعث پیامبر نور و رحمت، حضرت ختمی مرتبت (ص) قرین گردیده، گرامی می‌داریم و ضمن ادای احترام به ارواح بلند و مطهر همه شهیدان ایران از کلیه دست‌اندرکاران فرهنگی و تربیتی در استان می‌خواهیم با مغتنم شمردن فرصت خدمت و با استفاده بیشین از همه ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند به گونه‌ای برنامه‌ریزی نمایند تا فرهنگ غنی ایثار و شهادت و سیره تابناک شهدا به عنوان پرتوی از آموزه‌های الهی ائمه هدی (ع) و لازمه فلاح و رستگاری حقیقی، در جامعه‌مان نهادینه‌تر و روز به روز پر رونق‌تر شود./مهر

کد خبر : 17996

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس