جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 مارس 2021 | 20:49 ب.ظ

تصمیم‌گیری تعطیلی مغازه‌ها در اردبیل بستگی به رعایت مردم و اصناف دارد

تصمیم‌گیری تعطیلی مغازه‌ها در اردبیل بستگی به رعایت مردم و اصناف دارد رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: به هیچ عنوان موافق با تعطیلی‌ها نیستیم، البته به شرطی که رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و اصناف به صورت همه‌جانبه رعایت شود.

مهدی اشجع ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: : به هیچ عنوان موافق با تعطیلی‌ها نیستیم، البته به شرطی که رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و اصناف به صورت همه‌جانبه رعایت شود تا بتوانیم شرایط را کنترل و مدیریت کنیم.

وی بیان کرد: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در ایام پایانی تعطیلات یک اولویت اساسی و مهم است و در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار باشد تا بتوانیم اهمیت اصناف را در جامعه محقق کرده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: با تشدید بازرسی‌ها در ایام پایانی تعطیلات و ارائه تذکرات و هشدارهای لازم انتظار می‌رود شاهد بهبود وضعیت موجود در این زمینه باشیم، چرا که در حال حاضر تأمین سلامت جامعه حرف نخست را می‌زند و باید با اقدامات مربوطه از خسارات جلوگیری به عمل آید.

اشجع ادامه داد: یکی از موضوعاتی که حائز اهمیت است درج قیمت کالا است که در این زمینه انتظار می‌رود کسبه و بازاریان برای جلوگیری از کاهش تخلفات صنفی این فرهنگ را در جامعه ترویج کنند و از بروز تخلفات نیز جلوگیری به عمل آید که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

وی اظهار کرد: انتظار می‌رود مردم از ورود به واحدهای صنفی بی‌هویت و فاقد پروانه جلوگیری کنند و مغازه‌هایی که قیمت روی کالا درج نکرده‌اند خرید نکنند تا این مسئله زمینه‌ساز اجبار استفاده از این طرح در استان باشد و مشکلات و موانع موجود در این زمینه برطرف شود./تسنیم

کد خبر : 17955

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس