سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 مارس 2021 | 20:43 ب.ظ
تا پایان سال‌جاری؛

۱۴ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و مالی در اردبیل آزاد می‌شوند

۱۴ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و مالی در اردبیل آزاد می‌شوند جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل از فراهم شدن زمینه آزادی ۱۴ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و مالی تا پایان سال‌جاری با مشارکت ستاد دیه و بسیج حقوقدانان در این استان خبر داد.

سردار فرهنگ مستعد حصاری روز سه‌شنبه مراسم آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی مرحله سوم نوبت چهارم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با تاکید بر اهمیت حفظ کرامت انسان‌ها گفت: نباید اجازه داد هموطنی که به دلیل جرم غیرعمد وارد زندان شده است، به خاطر نداشتن تمکن مالی در زندان بماند.

وی افزود: آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و نیازمند در اجتماع از بزهکاری و فروپاشی ارکان خانواده جلوگیری می‌کند و با آزادی سرپرست خانوار به حفظ بنیان خانواده کمک می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل از استمرار کمک‌های مومنانه به زندانیان خبر داد و بیان کرد: موجب افتخار است که بتوان در این عرصه در راستای کاهش آمار زندانیان و کمک به آنان گام‌های موثری برداشته شود و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته این نهضت خدمت‌رسانی ادامه خواهد یافت.

وی یادآور شد: نشاندن لبخند بر لبان خانواده‌های زندانیان با آزادسازی سرپرست و نان‌آور آنان کاری بس ارزشمند است که در نزد خدا از اجر و قرب بالایی برخوردار است.

تعداد ۱۸۰ زندانی جرایم غیرعمد و مالی با مبلغ محکومیت بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال از ابتدای سال‌جاری تا کنون از زندان‌های استان اردبیل آزاد شده‌اند.

هم‌اکنون بیش از ۱۶۷ زندانی نیازمند جرایم غیرعمد و مالی در زندان‌های استان اردبیل بسر می‌برند./ایرنا

کد خبر : 17949

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس