سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 مارس 2021 | 20:24 ب.ظ
معاون اقتصادی استاندار اردبیل خبر داد؛

رتبه اول اردبیل در صدور پروانه بهره برداری در کشور

رتبه اول اردبیل در صدور پروانه بهره برداری در کشور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت:طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، استان اردبیل در افزایش صدور پروانه بهره برداری صنعتی نسبت به سال قبل رتبه اول کشوری را کسب کرده است.

ارژنگ عزیزی در جلسه مشترک شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان اظهار کرد: استان اردبیل استان نوپا و جوان است و به لحاظ رشد صنعتی نیاز به حمایت بیشتر مسئولین کشوری دارد.

وی افزود: سرمایه گذاری شرکت‌های توسعه‌ای وزارت صنعت، معدن و تجارت از جمله ایدرو و ایمیدرو در استان برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار ضرورت دارد.

معاون اقتصادی استاندار اردبیل تصریح کرد: جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان حداقل هفته‌ای یک بار به منظور رفع موانع تولید و کاهش بروکراسی اداری تشکیل می‌شود.

وی افزود: این کارگروه با مسئولیت استاندار و یا معاون هماهنگی امور اقتصادی و با حضور فعالان اقتصادی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار می‌شود و بیشتر این جلسات هم با بازدید از واحدها و طرح‌های اقتصادی استان و در محل آنها به منظور به حداقل رساندن بروکراسی اداری ادامه می‌یابد.

عزیزی افزود: خوشبختانه تعامل خوبی بین مسئولین استان اردبیل و فعالان اقتصادی وجود دارد و حتی موانع و مشکلات خارج از اختیارات استانی نیز با پیگیری و هماهنگی استاندار برای فعالان اقتصادی حل می‌شود.

وی با بیان اینکه نتیجه این تعامل و پشتیبانی شروع پروژه‌ای بسیار بزرگ در استان اردبیل است، گفت: در چند سال گذشته پروژه‌های بزرگی در استان آغاز شده که تعدادی از آنها در سال جاری به بهره‌برداری رسید و تعدادی دیگر نیز در نیمه اول سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

جلسه مشترک شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با حضور معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل شرکت صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور، دبیر کارگروه ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس مجمع نمایندگان استان و جمعی از مدیران و تشکل‌های بخش خصوصی و فعالان اقتصادی در محل اتاق بازرگانی استان برگزار شد./مهر

کد خبر : 17927

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس