دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 مارس 2021 | 20:13 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل :

حمایت دستگاه قضایی از اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری/بسترهای لازم برای فعالیت اقتصادی مهیا شود

حمایت دستگاه قضایی از اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری/بسترهای لازم برای فعالیت اقتصادی مهیا شود رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به حمایت دستگاه قضایی از اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری گفت: بسترهای لازم برای فعالیت اقتصادی مهیا شود.

ناصر عتباتی در جلسه فوق العاده کمیته حمایت از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال استان به منظور بررسی منطقه ویژه اقتصادی نمین اظهار داشت: با توجه به دستور مقام معظم رهبری دستگاه قضایی با تمام توان از اشتغال زایی و سرمایه گذاری حمایت می‌کند و باید بسترهای لازم برای فعالیت اقتصادی مهیا شود.

عتباتی با بیان اینکه وجود منطقه ویژه اقتصادی ظرفیت بسیار خوبی برای جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در استان ایجاد کرده است، گفت: با توجه به نیاز ملموس و محسوس استان به سرمایه گذاری لازم است زمین‌های این منطقه برای جذب سرمایه گذاری استفاده شود.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه در بحث منطقه ویزه اقتصادی نمین نیز در بحث واگذاری ها، آماده کردن زیر ساخت ها و پیوست های زیست محیطی مشکلات عدیده ای وجود داشت، بیان کرد: نباید حتی یک روز را هم در توسعه زیرساخت های این‌منطقه از دست بدهیم.

عتباتی تصریح کرد: در این خصوص کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری به منظور انجام کارشناسی های مربوطه با تمام اعضاء تشکیل شد که پس از بحث و بررسی های فراوان در قالب ۴ مصوبه ارزیابی های از قبیل واگذاری ها، توسعه زیر ساخت ها، مکلف شدن شرکت پیمانکار مبنی بر توسعه راه، آب، برق، گاز و… انجام گرفت تا زمین مناسب برای سرمایه گذاری در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد.

وی با دعوت از سرمایه گذاران و بخش خصوصی به سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی نمین و بهرمندی از امتیازات این منطقه افزود:  با اجرایی شدن فاز اول این مجموعه که ۴۰۰ هکتار می باشد امید است شاهد حضور سرمایه گذاران داخل استان و خارج استان در این مجموعه خواهیم بود. /تسنیم

کد خبر : 17873

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس