دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 مارس 2021 | 19:42 ب.ظ
رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های اردبیل خبر داد؛

تجهیز ۸۰۰دستگاه خودپرداز در اردبیل برای ارائه خدمات در ایام نوروز

تجهیز ۸۰۰دستگاه خودپرداز در اردبیل برای ارائه خدمات در ایام نوروز اردبیل- رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اردبیل گفت: بیش از ۸۰۰ دستگاه خودپرداز برای ارائه خدمات به مردم استان اردبیل در ایام تعطیلات نوروزی تجهیز و آماده شده است.

داود رجبی اظهار کرد: با توجه به شلوغی بانک‌ها در ایام پایانی سال، در ۲ هفته باقی‌مانده قرار است باجه‌های عصر شعب منتخب دایر شده و به مردم ارائه خدمات کنند.

وی تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد ارائه خدمات در سیستم بانکی استان اردبیل به صورت الکترونیکی و غیرحضوری قابل ارائه است که از شهروندان انتظار داریم با استفاده از این روش آسان و مطمئن از مراجعه به بانک‌ها پرهیز کنند.

رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اردبیل به شلوغی برخی از شعب بانک‌ها و احتمال شیوع کرونا در این تجمعات گفت: ما بارها از طریق رسانه‌ها از مردم خواسته‌ایم تا از مراجعه حضوری به بانک‌ها تا حد امکان پرهیز کنند و بیشتر خدمات خود را از طریق سیستم الکترونیکی و باجه‌های خودپرداز دریافت کنند.

رجبی افزود: هر چه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم این ارائه خدمات بیش از گذشته گسترده‌تر شده و به دلیل حضور مردم در شعب بانک‌ها، برخی نگرانی‌ها و دغدغه‌ها وجود دارد که امیدواریم مشتریان با کمترین مراجعه حضوری امکان ارائه خدمات بیشتر را برای همکاران ما فراهم کنند.

امسال اسکناس نو توزیع نمی‌شود

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: سیستم الکترونیکی و خودپردازها به صورت ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیلات نوروزی در خدمت مردم خواهند بود و ما با هماهنگی بانک‌ها تلاش کردیم تا ۸۰۰ دستگاه ای. تی. ام را آماده خدمات در ایام نوروز کنیم تا مردم مشکلی از بابت تهیه پول نقد نداشته باشند.

رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اردبیل در مورد ارائه پول‌های نو به مردم نیز اضافه کرد: با توجه به شیوع کرونا بانک‌ها از دادن پول نو به مشتریان منع شدند ولی در دستگاه‌های خودپرداز در هفته آینده پول‌های نو و تا نخورده قرار داده می‌شود تا در صورت نیاز مردم و مشتریان در اختیار آنها قرار گیرد./مهر

کد خبر : 17846

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس