دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 6 مارس 2021 | 23:33 ب.ظ
مدیر درمان تامین اجتماعی استاد اردبیل:

اجرای ۲ طرح ویژه حمایتی از بیمه شدگان تامین اجتماعی

اجرای ۲ طرح ویژه حمایتی از بیمه شدگان تامین اجتماعی مدیر درمان تامین اجتماعی استاد اردبیل گفت: در راستای حمایت از بیمه شدگان تامین اجتماعی دو طرح ویژه انجام می‌شود.

قادر برجی اظهار داشت: از بیست و یک اسفندماه طبق تصمیم سازمان تامین اجتماعی مبنی بر الکترونیکی کردن بیمه چتر حمایتی  سازمان بیمه تامین اجتماعی از بیمه شدگان  سازمان ارتقای یافته است.

وی افزود: بر اساس ابلاغیه مدیرعامل سازمان در دو محور طرح ویژه برای  حمایت از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی انجام می‌شود که اقدام قابل توجهی است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل بیان کرد: در محور اول همه بیمه شدگان  ۶۵ سال و بالای ۶۵ در هر بیمارستان  و مراکز دولتی و دانشگاهی که بستری شوند و خدمات دریافت شوند رایگان خواهد بود و هزینه‌شان از طریق سازمان پرداخت خواهد شد و این بیمه شدگان ریالی پرداخت نخواهند کرد.

برجی افزود: همچنان در محور دوم نیز کلیه بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهرستان‌هایی که مراکز ملکی و بیمارستان ندارند و در بیمارستان های دولتی بستری می‌شود خدمات دهی به آنها رایگان خواهد شد و از طریق سازمان پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد:  این طرح در راستای حمایت از ۴۶ میلیون بیمه شده در کشور انجام می‌شود و طرح بسیار بی‌نظیری است که مورد رضایت مراجعه کنندگان را به دنبال داشته است./تسنیم

کد خبر : 17829

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس