چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 مارس 2021 | 21:10 ب.ظ
استاندار اردبیل:

شهرداری‌های اردبیل نباید کار عمرانی بی‌کیفیت اجرا کنند

شهرداری‌های اردبیل نباید کار عمرانی بی‌کیفیت اجرا کنند اردبیل- استاندار اردبیل گفت: شهرداری‌های اردبیل نباید با پول مردم کارهای عمرانی بی‌کیفیت را انجام داده و بر دامنه مشکلات شهروندان بیفزایند.

 اکبر بهنام‌جو ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح مجهزترین آزمایشگاه در اردبیل اظهار کرد: سازمان همیاری به عنوان یار همراه و پشتیبانی‌کننده مجموعه‌های شهرداری با راه‌اندازی این آزمایشگاه در حقیقت به توانمندی شهرداری‌ها در حوزه اجرا و پیشبرد کارهای عمرانی کمک می‌کنند.

وی تصریح کرد: با سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیارد ریال در شهر اردبیل این آزمایشگاه راه‌اندازی شد تا علاوه بر شهرداری‌ها سایر دستگاه‌ها و نهادها نیز از خدمات این آزمایشگاه مجهز و مناسب استفاده کنند.

استاندار اردبیل اولویت اصلی در اجرای پروژه‌های عمرانی استان را توجه به کیفیت مصالح به ویژه بتن و سایر نیازمندی‌ها اعلام کرد و گفت: امیدواریم با نظارت و دقت نظر این آزمایشگاه هم در تولید و هم به کارگیری مصالح ساختمانی به ویژه بتن و آسفالت با طول عمر بیشتر، زمینه تحول اساسی را در استان شاهد باشیم تا هزینه‌های اجرای این پروژه‌ها بیهوده به هدر نرود.

بهنام‌جو افزود: هر چقدر عمر پروژه‌های عمرانی بالا برود در حقیقت بهترین صرفه‌جویی در بیت‌المال و درآمدهای شهرداری محقق می‌شود و وظیفه همه شهرداری‌هاست تا حافظ بیت‌المال و مال و اموال مردم باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: این اقدام خوب سازمان همیاری قطعاً بستر خدمات‌رسانی بیشتر را برای مجموعه شهرداری‌ها و بخش‌های دیگر اجرایی به وجود می‌آورد تا ما یک شرایط مناسب و مطلوبی را در روند کارها شاهد و ناظر باشیم.

بهنام‌جو اضافه کرد: در این آزمایشگاه که قطعاً در سال آینده در شهرهای دیگر استان نیز راه‌اندازی خواهد شد، اصل اول بر صحت، دقت و کیفیت کارها خواهد بود تا خروجی مناسبی را در این زمینه شاهد باشیم./مهر

کد خبر : 17791

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس